Украина Реформы

Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На Уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок

Геннадій Зубко

#енергоефективність
❗Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На Уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок!
Обрати оптимальну систему індивідуального обліку можна за технічної можливості інженерних систем у будинку.
?Раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний лише для мешканців будинків з горизонтальною системою опалення. Мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля за комерційним будинковим вузлом. Плата ділилась пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково.
❗Відтепер власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру в своїх помешканнях, заощаджувати тепло і платити виключно за власним лічильником, а не за перевитрати недбалого сусіда.
?Доплата складе лише за обігрів загальних місць користування та допоміжних приміщень згідно площі їх квартири.
Черговий крок в імплементації закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».
Реформи NON-STOP!✌️
З Мінрегіон Віктор Токаренко Iuliia Perchuk Офіс підтримки та впровадження реформ Мінрегіону Eugene Cherviachenko Volodymyr Galaniuk

Залишити відповідь