Украина и ЕС Украина Реформы

Антикорупційна ініціатива ЄС

Антикорупційна ініціатива ЄС

У ці хвилини в Одесі триває тренінг, присвячений боротьбі з відмиванням коштів, протидії корупції та фінансуванням тероризму. Тренінг присвячений надзвичайно важливий для підготовки Україною звіту про роботу у цій сфері перед відповідним Комітетом експертів Ради Європи у 2019 році. На цьому тренінгу 45 представників правоохоронних органів та суду (а саме: Державна служба фінансового моніторингу України, НАБУ, Prosecutor General’s Office of Ukraine, Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів – АРМА, Національна поліція України, Верховний Суд, Державне бюро розслідувань, Державна фіскальна служба України) разом із міжнародними експертами із MONEYVAL, EUACI та ОБСЄ обговорюють основні ризики, виклики та досягнення у сфері.
Голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі наголосила: «Ми прагнемо посилити довіру та взаємозв’язок між різними правоохоронними органами в Україні, що займаються боротьбою з корупцією. Ми високо цінуємо Державну службу фінансового моніторингу, що очолює спільні зусилля у боротьбі з відмиванням коштів та корупцією».
Крім обговорення тренінг має і практичну сторону: його учасники будуть працювати у робочих групах. Кожна група включатиме співробітників різних агентств, що беруть участь у ланцюгу протидії корупції та відмиванню коштів. Вони на практиці проводитимуть всю послідовність розкриття злочину: від фінансових розслідувань правоохоронними органами до переслідування.

Залишити відповідь