Украина Реформы

Вінниччина та Франківщина найкомфортніші регіони для ведення бізнесу в Україні

Офіс ефективного регулювання знаходиться в Унiан.

Друзі ✴️✴️✴️ Вінниччина та Франківщина найкомфортніші регіони для ведення бізнесу в Україні ???

Такі результати рейтингу «Regional Doing Business. 2018», розробниками якого вдруге стали Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка Українських Підприємців (СУП).?

З 6️⃣️0️⃣️0️⃣️ можливих балів у трійку лідерів увійшли: Вінниччина – 3️⃣️3️⃣️4️⃣️, Франківщина – 3️⃣️3️⃣️2️⃣️ та Житомирщина – 3️⃣️1️⃣️3️⃣️ балів.

Оцінювання проводилось за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування вітчизняних підприємців. У фокусі дослідження напрямків взаємодії підприємців із владою, а саме:
✅створення підприємства,
✅сплата місцевих податків;
✅одержання дозволів на будівництво;
✅оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості;
✅приєднання до електромережі,
✅якість електронних сервісів.

?Коли рік тому ми презентували перший рейтинг і давали рекомендації органам місцевого самоврядування щодо покращення умов започаткування та ведення бізнесу ми відверто не дуже вірили у прогрес. Проте він є. Вінничина має найбільший в загальному заліку. Житомирщина по компоненту створення підприємства, тепер вона може мотивувати підприємців переїжджати до них та бізнес відкривати. Чернігівщина готова конкурувати за об’єкти будівництва та має прогрес у відведенні земельних ділянок. А от Харківщина та Донецький регіон найбільш лояльні до бізнесу по сплаті податків, – зазначив заступник голови BRDO Denis Malyuska.

❗Детальніше ознайомитися з рейтингом можете тут: rdb.brdo.com.ua

#FORBIZ #EU4Business

Спілка Українських Підприємців – СУП Олексій Гончарук (Oleksiy Honcharuk) Елена Шуляк Denis Malyuska Igor Lavrynenko Антон Малеєв Kateryna Glazkova Сергій Моргунов Марцинкив, Руслан Романович Владислав Атрошенко Валерій Коровій Сергей Сухомлин Ігор Гундич Ярослав Ковтун (Yaroslav Kovtun)

Залишити відповідь