Рекомендую Украина и ЕС Украина Реформы

EAP GENERIC FACTSHEET UA_WEB_0.pdf

Источник: EAP GENERIC FACTSHEET UA_WEB_0.pdf

15 жовтня 2018 у м. Люксембурзі відбулося Міністерське засідання Східного партнерства (СхП).

Захід пройшов під головуванням Високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріки Могеріні та за участі міністрів закордонних справ держав-членів ЄС, країн-учасниць ініціативи СхП та Комісара ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнеса Гана.

Головними темами дискусії були стан виконання «20 досягнень до 2020 року» та перспективи подальшого розвитку Східного партнерства, зокрема у контексті наближення 10-ї річниці заснування цієї зовнішньополітичної ініціативи ЄС.

У своєму виступі Міністр закордонних справ України Pavlo Klimkin окреслив основні зусилля нашої держави у виконанні пріоритетів Східного партнерства та зазначив, що у контексті розвитку СхП після 2020 року важливим елементом ініціативи має стати поглиблення галузевої взаємодії між ЄС та трьома асоційованими партнерами з метою їх подальшої галузевої інтеграції до ЄС.

Міністр закликав ЄС бути амбітним, реагувати на прагнення партнерів, представити до десятої річниці Східного партнерства конкретні проекти з максимально відчутними результатами для суспільства, а також започаткувати дискусію щодо майбутнього СхП.

Основну інформацію щодо виконання «20 досягнень до 2020 року» можна дізнатись за посиланням: http://bit.ly/2AcDFIO

Залишити відповідь