Украина НАТО

17 жовтня Вадим #Черниш здійснив візит до штаб-квартири НАТО у Брюсселі, де взяв участь у засіданні комісії Україна-НАТО.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України
http://mtot.gov.ua/vadym-chernysh-zdijsnyv-vizyt-do-shtab-kvartyry-nato-u-bryusseli-de-vzyav-uchast-u-zasidanni-komisiyi-ukrayina-nato/?fbclid=IwAR1p6KQPK1S5uavk5vkwwytdkL2xYLjRebkJx9bn-nq9rNrbFVOe0duxfVM
ℹ️17 жовтня Вадим #Черниш здійснив візит до штаб-квартири НАТО у Брюсселі, де взяв участь у засіданні комісії Україна-НАТО.

Засідання відбулось під головуванням Генерального Секретаря Єнса Столтенберга, за участі заступниці Генерального Секретаря Роуз Геттенмюллер, Голови Місії України при #НАТО Вадима Пристайко та 29 Послів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу.

Зокрема, мова йшла про поточний стан гуманітарної ситуації на сході України.

«Сьогодні Україна робить надважливі кроки як для задоволення гуманітарних потреб, так і для підтримання зв’язків з населенням, яке вимушено залишилося на окупованих територіях. Уряд України максимально спростив порядок перетину гуманітарних вантажів на окуповані території, це стосується ліків, що мають оперативно і безперебійно потрапляти до хворих, продовольчих продуктів, будівельних матеріалів і реагентів для очистки води. Однак окупаційні адміністрації РФ досить часто спеціально перешкоджають гуманітарним вантажам. До того ж окупаційні адміністрації ввели додаткові обмеження на ввезення громадянами з підконтрольної Урядом України території продуктів харчування, які життєвонеобхідні, особливо дітям», – підкреслив Вадим Черниш.

Також, Міністр зазначив, що наразі ведуться роботи для забезпечення максимального комфорту населення на контрольних пунктах в’їзду-виїзду, а саме проводяться їх реставрації та облаштування яких наразі працює 5.

«Ми робимо все можливе для наближення сервісів до лінії розмежування, аби наші громадяни, що проживають на тимчасово окупованих територіях, мали доступ до сервісів, освітніх та медичних послуг. Спеціальні урядові програми, розроблені з цією метою вже показують позитивні результати», – говорить Міністр.

Більше за посиланням:?

Залишити відповідь