Украина и США

Командувач Об’єднаних сил зустрівся з послом США в Україні

Операція об’єднаних сил / Joint Forces OperationКомандувач Об’єднаних сил зустрівся з послом США в Україні
#ООС #операція_ОС
Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з американською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні пані Марі Йованович в рамках візиту останніх до району проведення операції Об’єднаних сил.
“Сполучені Штати Америки є надійним союзником та послідовним партнером України в протистоянні російській агресії”, – сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв під час зустрічі.
Командувач Об’єднаних сил ознайомив гостей з поточною безпековою і оперативною ситуацією в районі проведення ООС та гуманітарною складовою операції.
Сергій Наєв наголосив, що противник продовжує обстріли населених пунктів, зокрема й із застосуванням важкого озброєння. З початку операції Об’єднаних сил зафіксовано 58 обстрілів населених пунктів та 1 обстріл ділянки місцевості, в наслідок яких загинуло 5 цивільних осіб та 10 було поранено.
Одночасно, протягом останнього місяця зросла кількість мирних громадян, які загинули або були травмовані в результаті спрацювання вибухових пристроїв на непідконтрольній Україні території, – поінформував американську делегацію Командувач Об’єднаних сил. “Це є наслідком нехтування російським агресором будь-яких норм мінної безпеки. Внаслідок підриву на ворожих мінах загинуло 5 цивільних осіб, троє з яких – діти, ще одного хлопчика важко поранено”.
Також Сергій Наєв навів факти застосування бойовиками зброї суто російського виробництва та підкреслив, що противник не припиняє активне використання БПЛА. Американську сторону було поінформовано, що з початку операції ОС було знищено (збито) 5 російських БПЛА типу Орлан-10.
Наприкінці зустрічі командувач Об’єднаних сил генерал-лейтанант Сергій Наєв подякував представникам США за підтримку та допомогу Україні у військово-гуманітарній сфері що сприяє боротьбі проти російської агресії.
Разом переможемо!
Рухаємось далі!
Слава Україні!

Залишити відповідь