Украина и Канада Украина Реформы

Загальні показники експорту та імпорту між Україною та Канадою за 8 місяців 2018 by Ministry of Economic Development and Trade of Ukraine – issuu

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

За 8 місяців 2018 року експорт товарів з України до Канади зріс на +45,8%. Це додатково до неймовірного зростання на +74,4% у 2017 році. Такого результату вдалося досягти у той же рік, як набрала чинності #CUFTA Угоди про вільну торгівлю між ????. Успіхи та подальші перспективи Угоди цими днями з канадськими колегами обговорював Степан Кубів під час офіційного візиту минулого тижня.

Наприклад, під час зустрічі з Міністром з міжнародної торгівлі Канади Джеймсом Карром Степан Кубів приділив увагу на посиленні взаємодії у торгівлі послугами з акцентом на спільних інноваційних та ІТ-проектах, де в України є надзвичайний потенціал.

Крім того, Україна та Канада запустили роботу Спільної комісії з імплементації Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада, щоб більш глибоко проаналізувати дію угоди, підвищити її ефективність та напрацювати пропозиції для подальшого вдосконалення умов торгівлі. Як підсумок – підписаний Регламент, який визначає ключові принципи подальшої роботи.

Також у рамках візиту Кубів зустрівся з Marie-Claude Bibeau. Говорили про старт нового проекту технічної допомоги для України з загальним бюджетом $30 млн. Кошти будуть спрямовані на посилення конкурентоспроможності МСП з акцентом на збільшення можливостей для жінок-підприємців. Але і це не все.

Вчора Кубів відкрив у Торонто ???? інвестиційне РОУД-ШОУ. Тут відбудеться презентація українських інвестиційних проектів для канадських інвесторів у сфері енергетики, інфраструктури, приватизації та багатьох інших напрямках.

До речі, цікаво, що саме Україна експортує до Канади? Тоді мерщій за посиланням, всі деталі в інфографіці: http://bit.ly/2yTz8Js

Залишити відповідь