Украина Реформы

Фінансування дорожнього фонду планують збільшити на 10 млрд

Офіс ефективного регулювання

Фінансування дорожнього фонду планують збільшити на 10 млрд і в 2019 році він може становити 55 млрд грн. Чи вирішить це проблему доріг остаточно? Річні потреби на ремонт – 150 млрд грн, що становить 15% бюджету країни і є непідйомною сумою.

Через брак коштів ми не можемо дозволити собі нові, більш сучасні технології. Як зробити використання бюджету більш ефективним?

Один зі шляхів – прибрати фактор корупції. Експерти BRDO проаналізували публічні дані і виявили цікаву залежність між рівнем терпимості до корупції в країні та стану дорожнього фонду. Час робити висновки, якщо не хочемо губити підвіску дорогою додому 😉

Щоб контролювати прозорість використання коштів дорожнього фонду, BRDO спільно з партнерами в рамках https://regulation.gov.ua/ незабаром запускає новий сервіс. На основі відкритих даних ProZorro та E-data ми будемо аналізувати оголошені тендери, їх переможців та фактичні виплати за виконані роботи. Портал також надасть можливості оперативного контролю за станом проведення тендерів та ознак махінацій.

#FORBIZ #EU4Business

Міністерство інфраструктури України Reform Support Team at Ministry of Infrastructure of Ukraine

Залишити відповідь