Украина и США

??️??️У Вашингтоні українська команда з 8 ветеранів бойових дій взяла участь у 43-му марафоні Морської піхоти США / In Washington, D. C., a Ukrainian team of 8 combat veterans participated in the 43rd U.S. Marine Corps Marine Corps Marathon #43MCM

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine поширює допис.

??️??️У Вашингтоні українська команда з 8 ветеранів бойових дій взяла участь у 43-му марафоні Морської піхоти США / In Washington, D. C., a Ukrainian team of 8 combat veterans participated in the 43rd U.S. Marine Corps Marine Corps Marathon #43MCM

Співробітники Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США та українська громада традиційно прийшли на марафон, щоб підтримати та повболівати за українських героїв.

Вже втретє представляючи Україну на одній з найбільших військово-спортивних подій США, наші воїни подолали 10 та 42 км забігу, виборовши 8 медалей.

Серед учасників:
• Попов Руслан Олегович, ветеран, дистанція 42 км;
• Ушарук Богдан Миколайович, ветеран, дистанція 42;
• Попруженко Олександр Сергійович, ветеран, дистанція 42 км, втратив зір;
• Дарморос Олександр Леонтійович, військовослужбовець Збройних сил України, дистанція 10 км, має ампутацію та втратив зір;
• Чайка Павло Миколайович, військовослужбовець Збройних сил України, дистанція, 42 км;
• Бондарчук Андрій Анатолійович, військовослужбовець Національної гвардії України, дистанція 10 км;
• Полтавець Дмитро В’ячеславович, військовослужбовець Національної гвардії України, дистанція 10 км;
• Попруженко Власта, дружина ветерана.

У 43-му марафоні Морської піхоти США також взяли участь 2 співробітника Посольства України.

Результати та нагороди не є головною метою міжнародного спортивного заходу, головна мета – це реабілітація учасників бойових дій та спілкування між ветеранами різних країн. Як зазначили самі ветерани, своєю участю кожен член української команди хоче довести, що й після бойових дій готовий представляти Україну на міжнародних спортивних майданчиках та, не дивлячись на травми та поранення, показувати достойні результати.

Президент України Петро Порошенко відзначив: “Українські ветерани, які взяли участь у Марафоні морської піхоти США, подолали 10 та 42 км забігу. Делегація від України продемонструвала справжній командний дух. Хоч Олег Зімніков і Юрій Козловський не змогли взяти участь у змаганнях, замість Юрія дистанцію пробігла дружина Сашка Попруженка Власта. Разом із супроводом українці отримали 12 медалей.
І ці медалі – це відзнака мужності, сили та героїзму наших військових, які попри тяжкі поранення не втратили сили духу, не зламалися. Вони – приклад для кожного з нас. Пишаємося вами!”

Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США U.S. Embassy Kyiv Ukraine Адміністрація Президента України

Залишити відповідь