Украина и мировые банки Украина Реформы

Міжнародному вантажному аеропорту в м.Біла Церква бути

ZAMMLER GROUP

В травні місяці цього року ми заявили: «Міжнародному вантажному аеропорту в м.Біла Церква бути!» Саме тоді відбулось офіційне підписання меморандуму про співпрацю між ZAMMLER GROUP та комунальним підприємством Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс (КП “БВАК”). Створення міжнародного аеропорту із вантажним митним терміналом було оповите численними прогнозами щодо перспектив розвитку.
На сьогоднішній день основні ініціатори реалізації даного проекту, а саме Міністерство інфраструктури України, КП “БВАК” та ZAMMLER GROUP, займаються просуванням та пошуком потенційних міжнародних інвесторів.
22-26 жовтня ц.р. представниками МІУ проект був презентований в Женеві на World Investment Forum 2018. Його презентація викликала інтерес з боку представників інвестиційних груп Німеччини. В результаті, представників МІУ запросили взяти участь у Investment Exhibition (IME) 2019 у Франкфурті, яка буде присвячена інвестиційним проектам з усього світу, в т.ч. і України. А вже в листопаді цього року білоцерківський проект буде представлено на головній виставці Китаю – Shanghai Import Expo 2018 в рамках Інвестиційного дня України. Сподіваємось, що цей масштабний захід принесе довгоочікувані плоди.
В ZAMMLER GROUP впевнені, що на результати сумісної роботи довго чекати не доведеться. Адже вигідне географічне розташування і розвинена інфраструктура аеропорту посилюють його привабливість для іноземних інвесторів. В майбутньому – це потужний стратегічний об’єкт міжнародного значення.
Що ж, чекаємо гарних новин, про які ви дізнаєтесь першими!

Залишити відповідь