Украина и мировые банки Украина Реформы

Україна в цьогорічному рейтингу легкості ведення бізнесу піднялася на 5 позицій, змінивши 76 місце на 71

World Bank Ukraine
http://www.doingbusiness.org/en/doingbusiness?fbclid=IwAR3x-L64nNVJvA5AWni3lH132LO40cdfIporjlpcTk1lcbbEBhO0WsYKM60
Цьогоріч встановлено рекорд: у світі проведено 314 реформ у 128 країнах в галузі поліпшення бізнес-клімату, говориться у новому звіті #СвітовогоБанку «Ведення бізнесу-2019: підготовка до перетворень». Ще ніколи за один рік уряди не впроваджували стільки змін для усунення адміністративних бар’єрів на шляху розвитку приватного сектора. Ця кількість перевищила історичний максимум, встановлений два роки тому, коли було зареєстровано 290 реформ. Усі ці зміни сприяють створенню робочих місць та притоку іноземних інвестицій.

«Приватний сектор відіграє ключову роль у забезпеченні сталого економічного зростання та викорінення бідності в світі», – зазначив Джим Кім, Президент Групи Світового банку. – «Справедливі, ефективні і прозорі правила, які підтримує дослідження «Ведення бізнесу», – це фундаментальна основа динамічного розвитку економіки і підприємництва. Урядам необхідно активізувати зусилля зі створення умов для успішного розвитку приватних підприємств і процвітання населення».

Україна в цьогорічному рейтингу легкості ведення бізнесу піднялася на 5 позицій, змінивши 76 місце на 71. В цілому в регіоні Європи та Центральної Азії, куди належить і Україна, найвищі рейтинги у Грузії, яка перемістилася на 6-е місце (у порівнянні з 9-м місцем торік), та КЮР Македонія, яка зайняла 10-е місце, піднявшись на одну позицію. Крім того, в цьому регіоні найпомітніші успіхи цьогоріч продемонстрували Азербайджан і Туреччина. В регіоні підвищилися темпи здійснення реформ – торік було реалізовано 54 реформи у порівнянні зі 43 реформами роком раніше.
Десятку лідерів рейтингу легкості умов ведення бізнесу очолюють:
– Нова Зеландія
– Сінгапур
– Данія
– САР Гонконг
– Китай
– Республіка Корея
– Грузія
– Норвегія
– США
– Великобританія
– КЮР Македонія.

Більше інформації тут:
#DoingBusiness #Ukraine

Залишити відповідь