Украина и ЕС Украина Реформы

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeСьогодні Федеральний канцлер Німеччини Ангела #Меркель під час офіційного візиту в Україну відвідала Дім децентралізації. Пані Меркель дізналася про підтримку реформ децентралізації та регіональної політики з боку Програми «U-LEAD з Європою». Також ії поінформували про діяльність Програми на місцевому та регіональному рівнях в усіх 24 областях України, де U-LEAD підтримує роботу Центрів розвитку місцевого самоврядування.

«U-LEAD з Європою – це важлива програма, яка допомагає повернути людям відповідальність. Децентралізація – це марафон, якому потрібен час для успіху», – зазначила Ангела Меркель

Разом з віце-прем’єром Геннадієм Зубком, спецпосланником уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґом Мільбрадтом та заступницею голови Представництва ЄС в Україні Аннікою Вайдеманн керівництво Програми «U-LEAD з Європою» поінформувало Федерального канцлера стосовно прогресу децентралізації, регіонального розвитку і секторальних реформ у сферах освіти та охорони здоров’я, а також об’єднання громад в Україні.

«Для нас велика честь приймати Федерального канцлера у Домі децентралізації та розповісти про відчутні результати підтримки Україні з боку Європейського Союзу, Німеччини та ще чотирьох країн ЄС, а також про плани на майбутнє», – зазначив директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель.

Залишити відповідь