Украина и ЕС Украина Реформы

????? Експерти відзначають прогрес України в просуванні реформ в екологічній сфері.

Міністерство екології та природних ресурсів України
21 год ·
????? Експерти відзначають прогрес України в просуванні реформ в екологічній сфері.

Україна активно просувається у напрямку досягнення цілей, які Євросоюз запропонував для країн Східного партнерства у документі “20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 року”.

Про це свідчать результати моніторингового звіту «Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року», презентованого експертами Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Експерти виокремлюють 17 сфер, де спострегінається найбільший прогрес із просування реформ. Зокрема, аналізуючи сферу навколишнього природного середовища, експерти відзначили прогрес:

✅ у реформуванні системи управління водними ресурсами (підготовка реформи Водного агентства та проекту водної стратегії),

✅ затвердженні Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року та плану заходів з її впровадження,

✅ розробці та затвердженню Стратегії низьковуглецевого розвитку України до 2050 р, ухвалення законів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку і їх подальше впровадження.

Детальніше: https://menr.gov.ua/news/32852.html

Сам звіт можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/2QeRtIx
Залишити відповідь