Украина и США Украина Реформы

???‍?? Каліфорнійський університет допоможе Україні дослідити динаміку змін міських зелених зон

Міністерство екології та природних ресурсів України
???‍?? Каліфорнійський університет допоможе Україні дослідити динаміку змін міських зелених зон.

Міністерство екології та природних ресурсів України розпочало наукову співпрацю з Каліфорнійським університетом в Берклі (США), у рамках якої буде проведено дослідження екологічної та урбаністичної ситуації в українських містах.

Про це повідомив заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції Микола Кузьо.

Він зазначив, що передані дані охоплюють період, ??? починаючи із 2000 року та стосуються змін територій обласних центрів, розмірів зелених зон на їх територіях.

На даному етапі українська сторона передала до Каліфорнійського університету необхідні дані, на підставі яких розпочнеться дослідження

«Ми вітаємо перші результати співпраці із Каліфорнійським університетом і сподіваємося на подальше її поглиблення. Адже замало відкрити дані про стан довкілля. Потрібні дослідницькі проекти, які здатні аналізувати великі масиви даних та допомагати приймати управлінські рішення на їх основі”, – прокоментував Микола Кузьо.

???? У процесі дослідження американські науковці порівняють надані українською стороною дані про зміну розвитку територій, забудову та зелені зони із глобальними даними досліджень американських та європейських космічних агенцій, які відображають ситуацію із довкіллям в інших країнах, зокрема, і в Україні.

Окрім фахівців Мінприроди та науковців Каліфорнійського університету, до дослідження також долучаться українські вчені, а також молоді дослідники платформи «EnWirenment» та представники інших наукових об’єднань.

Залишити відповідь