Украина и ЕС

5 листопада 2018 у Києві відбулася перша зустріч новообраних учасників ініціативи «Посли Європейської Молоді» з Головою Представництва ЄС в Українi Хюгом Мінгареллі

European Union in Ukraine

5 листопада 2018 у Києві відбулася перша зустріч новообраних учасників ініціативи «Посли Європейської Молоді» з Головою Представництва ЄС в Українi Хюгом Мінгареллі.
Крім того, з вітальним словом виступила Вікторія Давидова, Радник відділу Преси та Інформації Представництва ЄС в Україні.
На заході презентували діяльність ініціативи «Посли Європейської Молоді» та відбулася сесія обговорення ідей регіональних проектів. «Посли Європейської Молоді», які приймали активну участь у різноманітних заходах проектів ЄС в Україні та закордоном розказали про свою діяльність у 2017 році, поділилися досвідом волонтерства та отримали сертифікати.
Iніціатива «Молоді європейські посли» (YEAs) спрямована на сприяння розвитку співпраці та стабільних зв’язків між молодими людьми та молодіжними організаціями з Європейського союзу (ЄС) і країнами Східного сусідства: Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною. Мережа в першу чергу є онлайн-платформою, яка сприяє взаємному обміну думками та інформацією про ЄС, а також сприяє залученню молодих людей до інформативної діяльності. Вона зосереджується на контактах між людьми та діалоговій діяльності, що сприятиме поглибленню розуміння та сприйняття ЄС та більшій оцінці його відносин із Східними сусідами.

Залишити відповідь