Украина и мировые банки Украина Реформы

JCB – найбільша платіжна система Японії і одна з п’яти найбільших платіжних систем світу за обсягом випущених платіжних карток та обсягом операцій з оплати товарів та послуг – зацікавлена у виході на український ринок

Національний банк України

#meeting #newmarketplayer
JCB – найбільша платіжна система Японії і одна з п’яти найбільших платіжних систем світу за обсягом випущених платіжних карток та обсягом операцій з оплати товарів та послуг – зацікавлена у виході на український ринок. Про це говорили Голова НБУ Яків Смолій, його перший заступник Катерина Рожкова, заступник Сергій Холод та профільні директори департаментів центробанку з генеральним менеджером міжнародної платіжної системи JCB Такаші Суецугу.

Пан Такаші Суецугу повідомив про зацікавленість JCB у виході на український ринок та намір подати до регулятора відповідний пакет документів найближчим часом. Зі свого боку, Яків Смолій привітав намір JCB працювати в Україні, наголосивши, що Національний банк виступає за конкурентне середовище на платіжному ринку та єдині правила регулювання для всіх учасників.

Згідно з даними міжнародної платіжної системи JCB, станом на кінець 2017 року власниками карток JCB були 117 млн клієнтів. Загальний річний обсяг транзакцій платіжної системи JCB склав 281 млрд дол. На сьогоднішній день платіжні картки JCB обслуговуються в 190 країнах світу. Емісію платіжних карт JCB здійснює в 23 країнах світу.

Залишити відповідь