Украина и Канада

5 листопада 2018 у м. Ванкувер відбувся, організований Посольством України у Канаді, бізнес захід “Ukraine: Your Trading Partner”

Embassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді

5 листопада 2018 у м. Ванкувер відбувся, організований Посольством України у Канаді, бізнес захід “Ukraine: Your Trading Partner”. Головний спікер заходу колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновника Києво-Могилянської бізнес-школи та компанії “Прорив.in.ua”, член наглядової ради “Райфайзен Банк Аваль” Павло Шеремета (Pavlo Sheremeta), поділився з присутніми історіями успішного ведення бізнесу в Україні, а також перспективними напрямками торговельно-економічної та інвестиційної співпраці канадських компаній з Україною.
Під час заходу, Посол Канади в Україні Роман Ващук та торговий представник Embassy of Canada in Ukraine Адам Барболет представили бачення канадської сторони щодо перспектив розвитку торговельно-економічної співпраці з Україною та інструменти, якими канадський бізнес може скористатись для розвитку співпраці з Україною.
У свою чергу, президент канадської компанії “Refraction Asset Management” Майкл Юркович розповів історію власного позитивного досвіду реалізації проектів в Україні, зокрема будівництва сонячної електростанції у м. Нікополь.
У другій частині заходу присутні мали змогу поставити питання спікерам та Послу України в Канаді Andriy Shevchenko під час панельної дискусії “Ukraine and Canada: Investment and Trading Partners”.
Участь у заході також взяли почесний консул України у Ванкувері Любомир Гуцуляк, виконавчий директор торгової палати ЄС у західній Канаді Алекс Мартиняк, старший радник з розвитку бізнесу відомої канадської юридичної компанії “Dentons”, колишній міністр промисловості Канади та федеральний депутат парламенту Канади 2000-2015рр. Джеймс Мур, а також представники місцевого бізнесу.

Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS Canada-Ukraine Chamber of Commerce Рада експортерів та інвесторів при МЗС України Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту TIU Canada

Залишити відповідь