Украина и ЕС Украина Реформы

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

100 представників з 30 ОТГ з 19 областей України разом з 30 фахівцями у сфері просторового планування, які за результатами попереднього відкритого конкурсу заявок були обрані до участі у навчальній програмі, зібрались у Києві в рамках cемінару «Вступ до стратегічного просторового планування», який проходить з 12-14 листопада 2018 року.

Цей семінар є початком безкоштовної освітньо-практичної програми для представників місцевого самоврядування та фахівців у сфері просторового планування «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад». Ініціатор програми – CANactions School for Urban Studies за підтримки U-LEAD.

Cвітлана Плющій, заступниця голови Гуляйпільської ОТГ, висловила свої очікування від участі в програмі: «Для нас важливо відійти від стандартів, прийнятих у нас в провінції. Хочеться креативу, хочеться драйву, ми прагнемо розвивати свою громаду. Сподіваємось, що те, що ми «народимо» під час цієї програми, через 10 років принесе свої плоди та результати, а наші діти не будуть думати, як поїхати звідси, а лишатимуться в рідній громаді та пишатимуться нею».

Залишити відповідь