Украина НАТО

Сьогодні, 14 листопада, у Вінниці відбулася робоча зустріч представників Центру аеронавігаційного забезпечення авіації Збройних Сил України з представниками Збройних Сил Італійської Республіки на чолі з начальником планів та програм підполковником Карло Чімаролі

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

Сьогодні, 14 листопада, у Вінниці відбулася робоча зустріч представників Центру аеронавігаційного забезпечення авіації Збройних Сил України з представниками Збройних Сил Італійської Республіки на чолі з начальником планів та програм підполковником Карло Чімаролі. Українську сторону очолив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Центру аеронавігаційного забезпечення авіації Збройних Сил України підполковник Андрій Кучер.
Основною метою зустрічі було підведення підсумків навчання Представників Повітряних Сил Збройних Сил України на курсі аеронавігаційного забезпечення польотів в Італійській Республіці у червні 2018 року, а також обговорення питання щодо подальшого навчання у 2019 році.
Під час зустрічі сторони визначили напрямки подальшого співробітництва та обміну досвідом стосовно аеронавігаційного забезпечення авіації.

Залишити відповідь