Украина и ЕС Украина НАТО

В Україні стартували інформаційні кампанії на тему європейської та євроатлантичної інтеграції, мета яких – роз’яснення українцям переваг стратегічного курсу країни на членство в ЄС і НАТО

Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

В Україні стартували інформаційні кампанії на тему європейської та євроатлантичної інтеграції, мета яких – роз’яснення українцям переваг стратегічного курсу країни на членство в ЄС і НАТО.

Про це поінформувала на засіданні Координаційної ради з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки Голова ради, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ivanna Klympush-Tsintsadze.

В межах кампанії створені інформаційні листівки «#ЧомуНАТО?» та «Європа надихає» (на фото, доступні для скачування). Перша з них містить просту та зрозумілу інформацію про переваги членства в НАТО, те, як стандарти НАТО змінять життя українських військових та простих українців, історію розвитку відносин України та НАТО, спростування популярних міфів про Альянс, відповіді на поширені питання. Другий випуск за допомогою інфографіки розповідає про результати підтримки Євросоюзом реформ в Україні, містить статті про можливості, які надає євроінтеграція в освіті, бізнесі, енергетиці, енергоефективності тощо. Листівки наразі поширюються в 12 пілотних областях України, обраних на основі якісного соціологічного дослідження, проведеного перед стартом кампаній.

Також в рамках кампанії на кількох FM-радіостанціях виходять понад 20 різноманітних інформаційних роликів з роз’ясненням того, які можливості Україна отримує завдяки обраному зовнішньополітичному курсу. У межах кампанії стартували два цикли інформаційних програм «Чому НАТО?» та «Євроінтеграція – сила можливостей», які виходять 4 дні на тиждень наживо на одному з центральних телеканалів, а потім поширюються на регіональних телеканалах у запису. Кожна програма присвячена окремому аспекту інтеграції (освіта, бізнес, дерегуляція, юстиція, оборона тощо). Також будуть проведені цикли прямих ефірів з експертами з означених питань на всеукраїнських радіостанціях і запущені серії відеороликів для соцмереж.

«Держава вперше запустила такі інформаційні кампанії, – зазначила Віце-прем’єр-міністр. – Вже зараз ми бачимо надзвичайно великий інтерес до матеріалів кампанії і бачимо, наскільки затребувана інформація, викладена простою і зрозумілою мовою. Значення цих кампаній особливо велике, оскільки серед потоку інформації, який ллється з усіх боків в рамках передвиборчого періоду, громадянам важливо виокремити неупереджені дані, побудовані на фактах, які вони могли би порівняти з тим, що говорять різноманітні політики».

Міністерства, центральні та регіональні органи влади можуть звернутися для отримання інформаційно-роз’яснювальних матеріалів кампаній з метою подальшого поширення на електронні скриньки pr@tvradio.gov.ua (прес-служба Держкомтелерадіо) та nato.eu2018@gmail.com (“Український інститут розвитку медіа”).
#ЄвроінтеграціяСилаМожливостей
#Євроінтеграція_сила_можливостей
Детальніше: https://bit.ly/2B9PY9k
Alexander Obodovych
Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції
Міністерство оборони України
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine
Міністерство інфраструктури України
Міністерство юстиції України
Міністерство освіти і науки України
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України
Міністерство аграрної політики та продовольства України
Міністерство фінансів України
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України
Міністерство екології та природних ресурсів України
Міністерство інфраструктури України
Урядовий портал Георгій Тука (George Tuka) Viktor Dovhan Sergiy Petukhov Ольга Трофимцева (Olga Trofimtseva) Nataliya Boyko Yuriy Rashkevych Olga Stefanishyna Oleksiy Genchev Владислав Яснюк Andriy Klymchuk Mykola MovchanЗалишити відповідь