Украина и ЕС Украина Реформы

EU Cooperation Digest. November 2018 В листопадовому дайджесті ми зібрали кращі статті українських ЗМІ з прикладами результатів ефективної співпраці України та Європейського Союзу за трьома пріоритетними напрямками: суспільство, економіка та врядування

Источник: EU Cooperation Digest. November 2018

European Union in Ukraine

В листопадовому дайджесті ми зібрали кращі статті українських ЗМІ з прикладами результатів ефективної співпраці України та Європейського Союзу за трьома пріоритетними напрямками: суспільство, економіка та врядування. Також ми додали у цей дайджест приклади проектів допомоги ЄС у відновленні повноцінного життя людей на сході України.

Цього місяця читайте про те, як:

☑️Для сильнішого суспільства в Україні ЄС фінансує ініціативи, які дозволяють важкохворим дітям отримувати адекватне знеболювання, а людям з інвалідністю будувати кар’єру.

☑️Для сильнішої економіки ЄС допомагає українським містам ставати енергоефективними, фінансує розвиток «зелених» технологій та консультує малий та середній бізнес щодо виходу на європейський ринок.

☑️Для сильнішого врядування ЄС фінансує створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах, щоб громадяни отримували адмінпослуги швидко і близько від дому.

☑️Для відновлення сходу України ЄС розміновує сільськогосподарські поля Донецької та Луганської областей, щоб фермери знову могли обробляти землі.

Щоб регулярно отримувати дайджест, будь ласка, підпишіться на розсилку: https://goo.gl/ofhFkY

#ПрямуємоРазом

Залишити відповідь