Украина Реформы

АЕРОПОРТ МИКОЛАЇВ ЗДІЙСНИВ ПЕРШИЙ ПАСАЖИРСЬКИЙ РЕЙС ПІСЛЯ БАГАТОРІЧНОЇ ПЕРЕРВИ

Ukraine Now

АЕРОПОРТ МИКОЛАЇВ ЗДІЙСНИВ ПЕРШИЙ ПАСАЖИРСЬКИЙ РЕЙС ПІСЛЯ БАГАТОРІЧНОЇ ПЕРЕРВИ

В понеділок, 19 листопада, відбувся перший пробний пасажирський рейс з міжнародного Миколаївського аеропорту за маршрутом Миколаїв-Київ-Миколаїв.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Як пояснив виконуючий обов’язки директора аеропорту Федір Барна, маршрут було обрано невипадково, а для того щоб наочно продемонструвати зацікавленим авіакомпаніям перспективність цього напрямку.

За його словами, потреба пробного польоту була викликана необхідністю фактичної демонстрації здатності обслуговування повітряного судна і надання аеропортових послуг фахівцями підприємства.

“Розуміючи важливість і необхідність організації саме регулярних рейсів, як міжнародних так і внутрішніх, наша команда провела цілу низку переговорів із авіаперевізниками ще до моменту отримання усіх необхідних сертифікатів. Враховуючи довгу перерву в наданні аеропортових послуг та обслуговуванні повітряних суден у Миколаївському аеропорту низка авіакомпанії обгрунтовано висунула умову фактичної демонстрації здатності обслуговування повітряного судна і надання аеропортових послуг фахівцями підприємства. Іншими словами для активізації процесу залучення Миколаївського аеропорту до загальної системи авіаперевезень нам потрібно було продемонструвати в реальних умовах прийом і відправку повітряного судна. Вдале виконання регламентованих вимог по обслуговуванню повітряного судна і наданню аеропортових послуг під час здійснення сьогоднішнього пробного рейсу дає змогу Миколаївському міжнародному аеропорту вже з завтрашнього дня вступати в серйозні і конкретні переговори з авіакомпаніями з приводу залучення аеропорту до загальної системи регулярних авіаперевезень”,- зазначив Федір Барна.

Зазначимо, що приземлення відбувалось у темний період доби, за складних погодних умов. Всі служби аеропорту спрацювали згідно вимог. Приземлення відбулось без позаштатних ситуацій.

Миколаївський міжнародний аеропорт не працював багато років.
В 2017-18 роках аеропорт та злітна смуга були реконструйовані та розпочались підготовчі роботи по запуску регулярних рейсів.

▶ Читайте також:
З 28 грудня миколаївці зможуть літати з Миколаєва до Єгипту

Залишити відповідь