Украина и ЕС Украина и мировые банки Украина Реформы

Майже 200 представників команд підтримки реформ у міністерствах, Офіс реформ Кабінету Міністрів України, державні секретарі та генеральні директори міністерств разом з нашими міжнародними партнерами з Європейського Союзу та #ЄБРР сьогодні зібрались на Leading through change: shaping Ukraine’s future

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

#MakingReformsHappen #URA

Майже 200 представників команд підтримки реформ у міністерствах, Офіс реформ Кабінету Міністрів України, державні секретарі та генеральні директори міністерств разом з нашими міжнародними партнерами з Європейського Союзу та #ЄБРР сьогодні зібрались на Leading through change: shaping Ukraine’s future, щоб обговорити результати реформ та подальші пріоритети.

За останні два роки відбулись масштабні трансформації в різних сферах – охорони здоров’я, освіти, розвитку інфраструктури, децентралізації, державного управління, тощо.

Всі ці безпрецедентні за обсягом і складністю зміни стали можливі завдяки запровадженню в Україні особливої моделі підтримки реформ #UkrainianReformsArchitecture (URA), яку запропонували наші міжнародні партнери – Європейський Союз і Європейський банк реконструкції і розвитку. Головною метою URA – є формування нового класу вмотивованих, спроможних робити реформи і готових до вступу на нову державну службу українців.

«Сьогодні часто чув від учасників заходу, що до подій 2014 року вони ніколи не хотіли та не планували працювати в державному секторі, але потім просто не змогли стояти осторонь і чекати, що хтось інший реалізує потрібні країні зміни. У 2015 році на початку активної розбудови Ukraine Reform Architecture разом з Oleksandr Saenko, Alex Danylyuk, Tetyana Kovtun, Francis Malige, Berend de Groot, Peter Wagner, Maria Maslowska та дуже наполегливою Bojana Reiner, не міг навіть уявити, що через три роки побачу не десятки, а сотні вмотивованих та професійних агентів змін, що працюють у семи міністерствах та Кабінеті Міністрів! Нас дійсно багато! Це надихає та дає “відчуття плеча”. Попереду непростий рік із двома виборчими компаніями, проте впевнений з такою командою все можливо», – поділився своїми враженнями керівник Офіс реформ Кабінету Міністрів України Anton Yashchenko.

Він додав, що запорука успішної співпраці в тому, що ми завжди отримували від наших партнерів не лише фінансову допомогу, а й професійну експертизу та підтримку. Це не менш важливі складові. Адже більшість реформ робиться саме у тісному партнерстві!

Прикладом успішної співпраці з ЄС є Реформа державного управління, а з ЄБРР – реформа управління державними підприємствами (@SOEReform) і перезапуск приватизації. І це реальне партнерство, а не просто фінансування змін.

Сьогодні, відкриваючи зустріч Посол ЄС Hugues Mingarelli наголосив, що реформа державного управління в Україні за останні два роки досягла значного прогресу, а побудова ефективного державного апарату – це запорука успішної євроінтеграції. Залучати нових талановитих людей на державну службу, підвищувати якість послуг для громадян – тільки так зможемо досягти успіху!

Відео виступів учасників конференції дивіться за посиланням: http://bit.ly/2TFAAsG

Разом із Oleksandr Saenko Max Nefyodov Володимир Бондаренко – Державний секретар Кабінету Міністрів України Matteo Patrone Marina Petrov Olyana Gordiyenko Andriy Boytsun та багато інших

#PublicAdministrationReform #НоваДержавнаСлужба

Залишити відповідь