Украина Реформы

Дайджест новин з 1 по 22 листопада 2018 року ОФІС РЕФОРМ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ·П’ЯТНИЦЯ

Дайджест новин з 1 по 22 листопада 2018 року
ОФІС РЕФОРМ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ·П’ЯТНИЦЯ, 23 ЛИСТОПАД 2018 Р.
“Мала” приватизація принесла в бюджет 405 млн грн
Завдяки новим правилам для “малої” приватизації держава змогла успішно продавати невеликі активи без зайвих витрат на попередню підготовку кожного об’єкта, його оцінку та організацію окремих торгів.
Успішне проведення 263 аукціонів вже принесло в бюджет 405 млійонів гривень доходу. В середньому по всім цим аукціонам маємо зростання ціни об’єкту на 107%, тобто більше ніж у 2 рази.
?Більше про рекорди “малої” приватизації тут> http://bit.ly/2FpVfxR
Єврокомісія оцінила виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС
9 листопада Єврокомісія опублікувала звіт щодо стану виконання Україною зобов’язань за Угодою про асоціацію між нашою країною та ЄС за період з листопада 2017 по листопад 2018 року.
“Україна просунулася у ряді важливих і потрібних реформ протягом минулого року, включаючи охорону здоров’я, пенсійну, децентралізацію, державне управління, державні закупівлі та охорону навколишнього середовища, що є життєво важливим для виконання Угоди про Асоціацію”, – прокоментував результати аналізу Єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханнес Хан.
?Повний текст звіту Єврокомісії: http://bit.ly/2AV6cmw
Євросоюз зазначив прогрес у впровадження Реформи Держуправління
У звіті ЄС щодо виконання Україною Угоди про асоціацію підкреслюється запуск централізованої та прозорої конкурсної процедури на нові посади державної служби в міністерствах, Секретаріаті Кабміну та двох агентствах, старт роботи сучасного порталу вакансій – career.gov.ua, через який онлайн було подано більше 24 000 заяв від кандидатів. Було оголошено більше 1000 вакансій #НоваДержавнаСлужба.
На основі базової оцінки системи державного управління в Україні, проведеної програмою SIGMA, Уряд розпочав оновлення Стратегії реформування держуправління. Реформа державного управління –це основа успішної реалізації всіх інших реформ та запорука успішної євроінтеграції.
?Звіт ЄС можна знайти за посиланням – http://bit.ly/2AZuGLs
Затвердженний перший інвестиційний радник для підготовки до приватизації об’єкту “великої” приватизації
14 листопада Уряд затвердив першого інвестиційного радника для підготовки об’єкту “великої” приватизації за новим законом. Він буде працювати над ПрАТ “Президент Готель”. Радник ТОВ “Конкорд Консалтинг”, який виконуватиме роботу у консорціумі з оцінювачем “Бюро Маркуса”, аудиторами з Kreston GCG та юридичною фірмою Redcliffe Partners. У “Конкорд Консалтинг” є чотири місяці на виконання зазначених у договорі завдань, які дозволять нам вийти на успішний продаж державного пакету готелю.
?Більше про затвердження інвестрадника> http://bit.ly/2r23ohH
В Парижі презентували звіт щодо реформи держпідприємств нафтогазового сектору України
15 листопада Українська делегація взяла участь у засіданні Робочої групи Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), що пройшло в Парижі. На засіданні був представлений Звіт групи експертів OECD щодо реформи державних підприємств нафтогазового сектору України, підготовлений за підтримки Уряду Норвегії.
Експерти вивчили ситуацію із впровадженням реформи державних підприємств в Україні, яка ґрунтується на рекомендаціях OECD, а також стан справ у нафтогазовому секторі і, зокрема, у “Нафтогазі”.
Звіт OECD – надзвичайно важливий для подальшого впровадження реформи корпоративного управління в Україні. Він засвідчує поступовий перехід України від пострадянського ручного управління державними підприємствами до впровадження інструментів корпоративного управління, поширених у країнах OECD.
?Детальніше про звіт – http://bit.ly/2r0T35G
Завершився прийом заяв на конкурс до Наглядової ради АМПУ
Завершено прийом заяв на конкурсний відбір у незалежні члени наглядової ради Адміністрації морських портів України.
Комісія, яка здійснює попередній відбір кандидатів, отримала заявки від 85 кандидатів, серед них 78 чоловіків і лише 7 жінок. Документи надіслали громадяни України, Нідерландів, Німеччини, Бельгії, Латвії, Литви, Румунії і Великобританії.
?Подробиці конкурсного відбору за посиланням http://bit.ly/2qXaDYq
Стартував конкурсний відбір на посади незалежних членів Наглядової ради аеропорту “Бориспіль”
20 листопада Уряд оголосив конкурсний відбір на посади незалежних членів наглядової ради ДП Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Це буде п’ята наглядова рада, сформована за оновленою процедурою для особливо важливих для економіки державних підприємств України.

Залишити відповідь