Украина НАТО Украина Реформы

У період з 26 по 28 листопада в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського сплановано проведення Міжнародної антикорупційної конференції

У період з 26 по 28 листопада в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського сплановано проведення Міжнародної антикорупційної конференції.

Участь у заході братимуть народні депутати України, посли Європейських держав, представники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, центральних органів виконавчої влади, Представництво НАТО в Україні Представництва НАТО в Україні, Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі CIDS (CIDS), Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони – НАКО – NAKO , слухачі Вищих академічних курсів з питань запобігання корупції, науковці, національні та міжнародні експерти.

Мета конференції полягає у наданні можливості керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України отримати практичний досвід щодо подолання корупції, а також переглянути підходи у запобіганні та протидії корупції в найбільш уразливих зонах ризику, таких як кадрова політика, державні закупівлі, використання фондів та земель тощо.

Захід спрямовано на обмін досвідом та думками щодо реалізації завдань та заходів Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2018-2020 роки.

26 листопада під час відкриття Міжнародної антикорупційної конференції заплановано проведення прес-конференції за участю представників керівництва Міністерства оборони України, Royal Norwegian Embassy in Kyiv посольства Королівства Норвегія в Україні, Представництва НАТО в Україні, Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, радників з оборонних питань при Міністерстві оборони України.

Представникам ЗМІ надсилати заявки на акредитацію з поміткою “акредитація” на електронну адресу: press_nuou@ukr.net із зазначенням даних прізвища, ім’я журналіста, оператора, назви ЗМІ, контактного телефону.

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 19.00 23 листопада 2018.

Збір акредитованих журналістів о 8.50 26 листопада на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (проспект Повітрофлотський, 28). Початок заходу о 9.30

#Науковий_центр_проблем_запобігання_корупції_у_секторі_безпеки_та__оборони_України
#Transparency_International #Transparency_International_Ukraine
#Defence_Akademy_of_the_United_Kingdom
#Building_Integrity

Залишити відповідь