Украина Реформы

Перший офіційний відеоролик про український органічний сектор «Organic in Ukraine» – YouTube

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Вчора відбулась прес-конференція «#OrganicinUkraine: Досягнення 2018 року» за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Olga Trofimtseva, в рамках якої була представлена відео-презентація сектору органічного виробництва «Organic in Ukraine» підготовлена Міністерством аграрної політики та продовольства України.

У ході прес-конференції Ольга Трофімцева зазначила, що за минулий рік кількість операторів органічного ринку в Україні збільшилась на 78 у порівнянні з попереднім роком. За результатами 2017 року Україна експортувала органічні вироби власного виробництва у понад 40 країн світу.

Окрім цього, заступник Міністра відмітила важливість участі українських виробників органічної продукції у профільних заходах та виставках для подальшого розвитку органічного ринку. За словами Ольги Трофімцевої кількість підприємств, які представляють Україну на міжнародних профільних виставках дедалі зростає. Так, під час проведення провідної виставки у галузі органічної продукції BIOFACH у 2017 році було представлено 15 компаній, у 2018 році – 20, а в 2019 році учасників українського національного павільйону буде вже 29.

Відео «Organic in Ukraine» можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=kkBi9IkmHmI

Детальніше на сайті Міністерство аграрної політики та продовольства України: http://minagro.gov.ua/uk/node/26581

Залишити відповідь