Украина и Канада

МОРАЛЬНИЙ ХРЕБЕТ УКРАЇНИ

Oleg Vyshniakov / Олег Вишняков

МОРАЛЬНИЙ ХРЕБЕТ УКРАЇНИ

Знайомтеся – це Павло Ґрод. На XI Всесвітньому Конгресі Українців цього харизматичного лідера української канадської громади обрано президентом. Громадський діяч, підприємець і філантроп Павло Ґрод очолюватиме СКУ наступні 4 роки.

Яким бачить світове українство ця активна і цілеспрямована людина?

Павло Ґрод впевнений, що «українська діаспора є однією з найпотужніших у світі та здатна відстоювати важливі для України питання на найвищому рівні завдяки добре скоординованій діяльності».

Президент СКУ вважає, що «українська діаспора повинна мати міцні громади, які стануть моральним хребтом України та боротимуться за суверенітет української держави незалежно від складу українського уряду».

Новообраний лідер світового українства закликає протистояти асиміляції українців, які проживають і працюють за кордоном.

«Шістдесят мільйонів українців у світі сьогодні близькі, як ніколи. Усвідомлення єдності, що не обмежена державними кордонами, — основа сучасної української ідентичності», – наполягає Павло Ґрод.

А ще СКУ домагається посилення санкцій проти Російської Федерації, вилучення недружньої країни з міжнародної системи SWIFT і скасування запрошення на Саміт Великої 20-ки в Аргентині 30 листопада 2018 року.

Цілі світового українства визначені. Та чи досяжні вони? Як ви вважаєте?

Залишити відповідь