Украина и ЕС Украина Реформы

Приєднання до електромереж – одна з основних перепон для розвитку українського бізнесу та негативний критерій, що відлякує від країни міжнародних інвесторів

Офіс ефективного регулювання

Приєднання до електромереж – одна з основних перепон для розвитку українського бізнесу та негативний критерій, що відлякує від країни міжнародних інвесторів.

Нова методика визначення вартості нестандартного приєднання, що розроблена за участі експертів BRDO, має покращити дану ситуацію.

Згідно з оприлюдненими попередніми ставками Кіровоградобленерго найближчим часом вартість приєднання стане прийнятною для бізнесу. Оскільки завантаженість мереж в області внаслідок скорочення обсягів промислового виробництва є вкрай низькою, застосування нового формульного підходу дозволить зафіксувати вартість приєднання на рівні меншому ніж 1000 грн. Що може стати суттєвим стимулом для відкриття нових виробництв в регіоні.

За нашими оцінками аналогічна ситуація матиме місце майже по всій території України (за винятком завантажених енергетичних вузлів), що демонструє правильність впровадження формульного підходу.

#FORBIZ #EU4Business

Oleksiy Honcharuk Олексій Оржель Olga Nechytailo Катерина Кикоть Sergii Regheluk Н К Р Е К П Міністерство енергетики та вугільної промисловості України Denis Malyuska

Залишити відповідь