Выборы Украина и Канада

Канада оголосила підтримку виборів і демократії в Україні

Embassy of Canada in Ukraine

Канада оголосила підтримку виборів і демократії в Україні
https://www.canada.ca/en/global-affairs/news/2018/12/canada-announces-support-for-elections-and-democracy-in-ukraine.html?fbclid=IwAR2tyek-HqMLWZpyH2FBepsltfq5-uK6b-BDuj7RS3T51fOyekElMMF_lYM

6 грудня 2018 – Мілан, Італія – Міністерство міжнародних справ
Канада є непохитним партнером України. Сьогодні Достойна Христина Фріланд, Міністерка закордонних справ, та Достойна Марі-Клод Бібо, Міністерка міжнародного розвитку, оголосили про те, що Канада зробить внесок у 24 мільйони доларів на підтримку виборчої реформи, спостерігачів за виборами, гендерної рівності та інклюзивного урядування в Україні.
Місії спостерігачів за виборами є ключовими чинниками процесу зміцнення демократичних інституцій. Канада підтримає Україну шляхом підтвердження участі значної кількості канадських спостерігачів за виборами як в рамках двосторонньої Канадської спостережної місії, так і у складі спостережної місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Підтримка Канади буде націлена на залучення більшої демократичної участі громадськості, залучення жінок до демократичних процесів, а також на боротьбу із поширенням дезінформації та втручанням.
Канада стоїть поруч з Україною на її шляху впровадження реформ, які включають зміцнення демократичних інституцій, підтримку політичної участі жінок, побудову публічної довіри у виборчий процес та утримання від обману, залякування та насильства.
Цитати
«Відданість Канади демократії та суверенітету України є непохитними. Сьогодні на засіданні ОБСЄ у Мілані, де підтримка України є ключовим питанням, я дуже рада оголосити такий значний внесок у підтримку української демократії».
– Достойна Христина Фріланд, членкіня Парламенту, Міністерка закордонних справ
«Канада всіляко підтримує сучасні демократичні реформи в Україні, які принесуть країні на довгострокову перспективу стабільність, безпеку та процвітання. Через таку підтримку ми зміцнюємо голоси жінок та молоді, щоби вони могли стати агентами змін і допомогли збудувати кращу Україну для всіх».
– Достойна Марі-Клод Бібо, Міністерка міжнародного розвитку
Коротка довідка
• Канада була першою західною країною, яка визнала незалежність України 2-го грудня 1991 року.
• Починаючи з січня 2014 року Канада надала більше 750 мільйонів доларів на різноманітну підтримку України, яка охоплювала широкий спектр фінансової та технічної допомоги, допомоги з стабілізації та безпеки, військової нелетальної та гуманітарної допомоги.
• CANADEM забезпечить те, аби місія спостереження за виборами була збалансована за гендерним принципом та добре підготовлена в питаннях гендерної рівності, включно із політичною підтримкою жінок на федеральному та провінційному рівнях.
• На доданок, Канада розмістила близько 200 вояків Збройних сил Канади в рамках Операції UNIFIER до 31 березня 2019 року. До сьогодні, вони навчили більше 10,000 українських військових.
Контактна інформація
Адам Аустен
Прес-секретар
Офіс Міністра закордонних справ
Adam.Austen@international.gc.ca

Офіс зав’язків із пресою
Міністерство міжнародних справ
343-203-770
media@international.gc.ca
Слідкуйте за нами у Твітері: @CanadaFP
Вподобайте нас у Фейсбуці: Canada’s foreign policy – Global Affairs Canada

Залишити відповідь