Украина Реформы

В КБ Південне відкрили новий найсучасніший випробувальний комплекс, який дозволить КБ виконувати як космічні, так і оборонні проекти

Ukraine Now

В КБ Південне відкрили новий найсучасніший випробувальний комплекс, який дозволить КБ виконувати як космічні, так і оборонні проекти

✅ центр створить широкі можливості для випробувань систем навігації і керування ракет
✅ дасть можливість імітувати траєкторію польоту ракети в реальному часі
✅ дасть можливість створення систем керування нового покоління
✅ дозволить КБ виконувати як космічні, так і оборонні проекти

У Конструкторському бюро «Південне» введений в експлуатацію новий багатофункціональний випробувальний центр (БФЦ), де в режимі реального часу будуть проходити випробування і відпрацювання взаємодії різних систем авіоніки і приладів ракетно-космічної техніки.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

На сьогодні БФЦ КБ «Південне» – унікальний, найсучасніший випробувальний комплекс в Україні із високотехнологічним обладнанням. Введення БФЦ в експлуатацію дозволить значно скоротити час і витрати на розробку, створить широкі можливості для випробувань систем навігації і керування ракет.

Трьохосьовий імітатор руху дає можливість імітувати траєкторію польоту ракети в реальному часі. Раніше до програми випробувань систем управління ракет входили десятки пробних пусків. Тепер основний обсяг льотних випробувань буде замінений електронним моделюванням на спеціальному стенді, що значно скоротить фінансові витрати.

Лабораторна центрифуга призначена для випробувань апаратури на стійкість до високих навантажень, які виникають під час польоту ракети, а також для контролю якості комплектуючих, що використовуються при створенні ракетної техніки.

З появою такого обладнання українські підприємства зможуть створювати системи керування нового покоління відповідно до міжнародних стандартів з розробки елементів авіоніки.

І це тільки перша черга оснащення багатофункціонального випробувального центру, для якого був реконструйований та переобладнаний цілий корпус. Вже наступного року тут з’явиться обладнання для випробувань комплектуючих ракетно-космічної техніки в широких температурних діапазонах.

Створення БФЦ ведеться в рамках виконання комерційних міжнародних контрактів, без залучення бюджетних коштів.
Відкриття центру дозволить КБ виконувати як космічні, так і оборонні проекти для вітчизняних і зарубіжних замовників. До того ж сучасне і високоточне обладнання зможуть використовувати для випробувань своїх розробок інші українські підприємства-партнери КБ «Південне».

➡ Дивіться також:
В КБ Південне збудували новий цех збирання та випробувань наносупутників
https://www.facebook.com/uanow/videos/192254945009310/

КБ Південне створює для України ракетний щит неядерного стримування
https://www.facebook.com/uanow/videos/871081113279516/

Залишити відповідь