Украина НАТО Украина Реформы

Україна – Солідарність – НАТО

Україна – Солідарність – НАТО1

В рамках робочої поїздки на Львівщину менеджер Програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт та виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова ознайомилися з діяльністю громадської організації, що понад 20 років опікується питаннями перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, які плануються завершити військову службу або перебувають у запасі.

У Львові та Самборі вони взяли участь в урочистостях з нагоди випусків груп слухачів 350-годинного курсу за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу». Окрім того, провели зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, викладачі навчальних закладів, що є партнерами освітнього проекту та посадові особи районних відділів Державної служби зайнятості.

У Самборі Крістофер Штаудт поінформував учасників курсів про діяльність Представництва НАТО в України та останні новини, що матимуть вплив на систему перенавчання військовослужбовців, які звільнятимуться з військової служби в майбутньому.

— Цього року дипломи та сертифікати міжнародного зразка отримали 794 випускника в різних містах України. Зазначу, що 80 відсотків слухачів були представниками Збройних Сил України, решта — з інших міністерств та силових відомств. Також підкреслю, що значна частина наших випускників — учасники бойових дій. Приємно, що на курси зголошуються і жінки-військовослужбовці, але їхня чисельність поки невелика, лише 7 відсотків. Сподіваюся, що в наступні роки ситуація виправиться на краще, — зауважив Крістофер Штаудт.

На завершення заходу він подякував усім причетним до освітньої Програми за співпрацю, побажав досягнути успіху випускникам та мирного неба Україні.

Завершилась робоча поїздка зустріччю в Бродах, під час якої партнери та співорганізатори курсу провели зустріч з новою групою слухачів 350-го курсу за спеціальністю «Менеджмент управління персоналом».

Під час заходу, що відбувся в приміщенні міської ради кандидатам на навчання розповіли про особливості освітнього процесу, співпрацю міжнародних організацій з українськими, в контексті, перепідготовки військових та адаптації до цивільного життя та закликали відкритися новим знанням та повністю поринути в навчальний процес.

Залишити відповідь