Украина Реформы

Про внесення змін до Подат… | від 23.11.2018 № 2628-VIII (Сторінка 7 з 7)

Источник: Про внесення змін до Подат… | від 23.11.2018 № 2628-VIII (Сторінка 7 з 7)

Офіс ефективного регулювання

Починаємо рік з гарних новин?
Вже з 1-го січня цього року високий судовий збір на оскарження в суді дій органів влади знижено. Тепер це 10 прожиткових мінімумів – близько 19 тисяч гривень.
Дякуємо Міністерство фінансів України України, що дослухались до наших пропозицій і підриємці отримали такий «подарунок». Адже для багатьох з них сума була непідйомною. Наприклад, коли юридична особа подавала адмінпозов майнового характеру, а це переважна більшість позовів про оскарження фінансових санкцій (або нарахованих податків), їй необхідно було сплатити іноді до 616 700 грн. Через це люди просто не подавали до суду та приймали санкції, законність яких не визнавали.
На переконання BRDO, правосуддя – не комерційна послуга держави, а її обов’язок. І ми раді, що профільне міністерство ініціювало зниження необґрунтовано великого розміру судового збору та розблокувало підприємцям доступ до захисту прав в суді.

Країна змінюється;)

Посилання на рішення нижче (п.15) http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2628-19/page7…

#FORBIZ #EU4Business

Oksana Markarova Sergey Verlanov Олексій Гончарук (Oleksiy Honcharuk) Denis Malyuska Max Nefyodov Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Залишити відповідь