Украина и ЕС Украина Реформы

Сьогодні, 24 січня, в Києві відбулася перша зустріч Голови Держприкордонслужби України Петра Цигикала з Генеральним директором Міжнародного центру розвитку міграційної політики (ICMPD) Міхаелем Шпінделєггером.

Державна прикордонна служба України

12 хв. · 

До площини практичного співробітництва‼️

Сьогодні, 24 січня, в Києві відбулася перша зустріч Голови Держприкордонслужби України Петра Цигикала з Генеральним директором Міжнародного центру розвитку міграційної політики (ICMPD) Міхаелем Шпінделєггером.

Очільник українського #прикордонного відомства висловив впевненість, що зустріч сприятиме посиленню #прикордонної_безпеки, укріпленню національного та регіонального потенціалу для вирішення завдань у сфері міграції. «Ми відкриті перед нашими європейськими партнерами, співробітництво з Міжнародним центром розвитку міграційної політики триває не один рік і є надзвичайно важливим для нас», – наголосив Петро Цигикал.

У свою чергу Міхаель Шпінделєггер зазначив, що міжнародна організація готова надати допомогу #прикордонному відомству України в усіх сферах, де необхідна підтримка іноземних партнерів. «Враховуючи перспективні плани ЄС щодо започаткування широкомасштабного проекту у сфері міграції в Україні, співпраця з #ДПСУ є важливим пріоритетом діяльності Міжнародного центру розвитку міграційної політики. Сподіваємося, ми дуже скоро перейдемо в площину практичного співробітництва», – сказав керівник Міжнародного центру розвитку міграційної політики.

Міжнародний центр розвитку міграційної політики заснований як механізм підтримки для неофіційних консультацій та надання експертних послуг у сфері багатостороннього співробітництва з питань міграції та притулку. Організація співпрацює з 25 державами і міжнародними організаціями, а також має статус спостерігача. Її діяльність сфокусована на реалізації проектів з питань міграційної політики в Європі, країнах ЄС, Африці, Центральній Азії та на Близькому Сході, а також в Південній Америці. При цьому ICMPD є ключовим гравцем в Європі в області міграції, співробітництва з опрацювання інноваційних концепцій і таких механізмів як комплексне управління #кордонами.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.

Детальніше читайте тут ?
https://goo.gl/1JmKR5

#Держприкордонслужба #прикордонники #кордон #новини

МВС України Oleh Slobodyan International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) Національна академія Державної прикордонної служби України Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон Східне регіональне Управління ДПСУ Північне регіональне управління Держприкордонслужби Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України Донецько-Луганське регіональне управління Держприкордонслужби УкраїниГоловний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби України Кінологічний навчальний центр Мобільний Підрозділ ДОЗОРОкремий контрольно-пропускний пункт “Київ”

Залишити відповідь