Украина НАТО

29 січня у приміщенні Дипломатичної академії України стартував перший у 2019 році модуль вже знаного серед фахівців-євроатлантистів навчального курсу «100 Champions». Проекту, що визнано найбільш успішним та ефективним за час існування NATO-Ukraine Professional Development Programme.

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

16 год · 

29 січня у приміщенні Дипломатичної академії України стартував перший у 2019 році модуль вже знаного серед фахівців-євроатлантистів навчального курсу «100 Champions». Проекту, що визнано найбільш успішним та ефективним за час існування NATO-Ukraine Professional Development Programme.

Цей модуль присвячено аналізу результатів реалізації Річної національної програми у 2018 році з урахуванням оцінки реалізації Україною реформ в рамках програми, проведеної стороною НАТО.
Протягом 2019 року крім низки модулів, що будуть стосуватись питання розробки РНП-2020, Урядовим офісом разом із Програмою заплановано ряд тематичних модулів, присвячених питанням стратегічного планування, реалізації Закону України «Про національну безпеку», питанням рівних прав та можливостей, гібридним загрозам та реагуванням на них тощо.

Втім, як наголосив керівник експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу Oleksiy Genchev, будь-яка підтримка НАТО має бути спрямована на створення власних спроможностей, які мають системно працювати. Адже недарма китайська народна мудрість каже: Дай людині рибу, і ти нагодуєш її лише раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годуватися нею все життя.

Також О. Генчев висловив глибоку вдячність усім залученим до реалізації проектів Програми – як з боку НАТО, так і з боку української сторони, а особливо учасникам Курсу. Усім тим державним службовцям та військовим, хто виявився небайдужим і зацікавленим в отриманні нових знань з метою змінити нашу країну, зробити її сильною.

Залишити відповідь