Украина и мировые банки Украина Реформы

Розпочато програму підготовки керівників за програмою «Лідери для здоров’я» за підтримки World Bank Ukraine.

World Bank Ukraine
Світлина від World Bank Ukraine.

РРРекекРлалаРмамаРРР · 

Розпочато програму підготовки керівників за програмою «Лідери для здоров’я» за підтримки World Bank Ukraine
Успіх реформи охорони здоров’я значною мірою визначатиметься її реалізацією на регіональному рівні. Однак переважно керівники місцевих департаментів охорони здоров’я та головні лікарі — вихідці з медичної освіти — не мали багато можливостей для опанування навичок управління. Тому існує величезний попит на навчання з питань стратегічного бачення, ділових навичок, управління проектами, комунікації та коригування поведінки. Світовий Банк, разом зі Швейцарським агентством з розвитку співробітництва (SDC), Lviv Business School (LvBS) Український католицький університет UCuniversity та Be—it Health & Social Impact, розпочав програму підготовки виконавців «Лідери для здоров’я».

Програма забезпечить навчання понад 120 менеджерів. Вона складатиметься з п`яти модулів: 
1. Введення в глобальні системи охорони здоров’я. Досвід інших країн. Система охорони здоров’я України: принципи трансформації та план дій. Правові аспекти реформи охорони здоров’я; 
2. Управління змінами, стратегічне планування та фінансування у сфері охорони здоров’я; 
3. Управління проектами, людськими ресурсами та фінансуванням; 
4. Лідерство та соціальна відповідальність; 
5. Менеджмент та комунікація репутації медзакладів.

Тренінг передбачає можливість підготувати проект для реалізації в мезакладах та отримати підтримку від бізнес-тренерів.

«Програма готуватиме менеджерів, які будуть чемпіонами з реформування системи охорони здоров’я, здатними забезпечити найкращі медичні послуги для людей. Ми сподіваємося, що ця програма матиме довготривалий вплив і зможе існувати самостійно після зовнішнього фінансування», – наголосив доктор Фон Зао, керівник програми людського розвитку в Білорусі, Молдові та Україні.
Перші пілотні тренінги включають 30 учасників із 7 областей України (Полтавщина, Львівщина, Закарпаття, Одеська, Харківська, Херсонська, Київська обл.) і будуть завершені вже у березні.
Міністерство охорони здоров’я України

Залишити відповідь