Украина и ЕС Украина Реформы

Ми продовжуємо серію статей про законопроекти, які входять до Дорожньої карти законодавчого забезпечення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на 2018-2019 роки.

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

33 хв. · 

Друзі!

Світлина від Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Ми продовжуємо серію статей про законопроекти, які входять до Дорожньої карти законодавчого забезпечення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на 2018-2019 роки.

Цього разу пропонуємо матеріал про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення дотримання прав осіб при проведенні перевірок характеристик нехарчової продукції)» від 07 грудня 2016 року №5450-1.

Законопроект має знизити корупційні ризики з боку органів ринкового нагляду, а також суттєво полегшити процес завезення товарів з-за кордону, тим самим спрощуючи ведення в Україні підприємницької діяльності. Мова йде про нехарчову продукцію, яка завозиться до України з території інших держав та підлягає перевірці на предмет відповідності вимогам і нормам, що діють на території України, та на відсутність або наявність ризику загрози суспільним інтересам.

Даний законопроект реалізує положення статті 56 та Додатку ІІІ, розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та імплементує у національне законодавтсво Регламент (ЄС) № 765/2008 Європейського Парламенту та Ради від 9 липня 2008 року, що встановлює вимоги для акредитації та нагляду за ринком щодо реалізації продукції, Директиву 2001/95/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 3 грудня 2001 року про загальну безпеку продукції, а також інші законодавчі акти ЄС у даній сфері.

Детальніше за посиланням: http://bit.ly/2SxpDMH

Association4U

Залишити відповідь