RussiaGate

Заява Юрія Луценко щодо розстрілів на Майдані – YouTube

Вікторія Ільченко

1 год · 

Я не розумію, чому результати розслідування Рашаґейт в США і Салвініґейт в Італії обговорює весь світ, а обнародовані такі ж грандіозні результати 5-річного розслідування проти лапи цього Спруту в Україні лайкнуло менше сотні і немає розголосу, немає широкого обговорення і, головне, немає конституційної більшості у голосуванні в ВР за законопроект, що уможливлює передати результати розслідування до суду, щоб злочинці нарешті були покарані?
Ось відео
https://www.youtube.com/watch?v=N3pyb_Y-dYs&feature=share
А ось запис текстом цього виступу
https://blogs.pravda.com.ua/authors/lucenko/5c6ed44681a47/
Оприлюднені результати такі ж мегаважливі, як якби Мюллер виступив з результатами розслідування #Рашаґейт.
Луценко по хвилинах розказує як Янукович, Якименко Захарченко, Шуляка, Мазан та інші зрадники України координують розстріли на Майдані по телефону в реальному часі з Путіним і його оточенням. Розказує, як представники влади в Московії, її ФСБ діє прямо на території України, в столиці щоб у протиправний та антиконституційний спосіб змінити зовнішню політику України, а потім і порушити її територіальну цілісність. Це ж пряме втручання у внутрішні справи України і пряма зрада більша навіть ніж в Трампа!

Розслідування нарешті завершено! Справа може бути передана для суду! Головні злочинці, вбивці, зрадники можуть бути покарані!

Але боротьба триває: після створення Державного бюро розслідувань у законодавстві виникла колізія, яка призвела до того, що навіть вже завершені справи з досудових розслідувань, яким було надано дозвіл на заочний характер досудового слідства, не можуть бути передані до суду без окремого уточнення законодавства Верховною Радою України.

Необхідний законопроект розроблено, він вже пройшов профільний Комітет ВРУ, але на останньому пленарному тижні не набрав навіть достатньої кількості голосів для включення до порядку денного!

Люди, громадяни, всі, кому не байдуже до смертей героїв Майдану, ніхто, крім нас не вимусить їх до цього, бо багатьом з них кричати “чому вбивці не покарані?!” здається вигідніше, ніж зробити необхідне для початку суду. Треба щоб розголос в суспільстві був такий, щоб їм було вигідніше (через бажання бути обраними наступного разу) таки посприяти правосуддю.

Залишити відповідь