Украина и Канада

У Львові відбувся міжнародний форум щодо гендерної політики в оборонній сфері

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine7 год · 

?????? У Львові відбувся міжнародний форум щодо гендерної політики в оборонній сфері / An international forum on gender policy issues in defence and security sector took place in Lviv with the support of Joint Multinational Training Group-Ukraine and Canadian Armed Forces in Ukraine representatives.

У Львові, на базі 58 Львівський Будинок Офіцерів, за ініціативи відділення спеціальних кореспондентів Інформаційного агентства Міністерство оборони України відбувся форум «М’яка сила», щодо гендерної політики в сфері оборони та безпеки.

До проведення долучились військовослужбовці-жінки, волонтери, політики та громадські діячі. Спікерами форуму виступили жінки-військовослужбовці військово-тренувальних місій ЗС США та ЗС Канади.

— Щороку питання гендерної політики в оборонній сфері стають більш актуальними. Жінки є успішними лідерами, командирами, освоюють новий спектр військових спеціальностей, — повідомив один з організаторів форуму.

Також у даному форумі взяли участь студенти факультету журналістики Львівський Національний Університет Франка, львівських коледжів, а також військовослужбовці військових частин гарнізону.

Жінки-військовослужбовці Збройних сил Канади капітан ВМС Крістін Хурофф та мастер-капрал Наталі Робінсон, під час виступів на форумі, зробили наголос на важливих для канадських жінок аспектах: усвідомлений вибір життєвого шляху і власне, мотивація до служби в армії Канади.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформаційного агентства МО України (м. Львів)

U.S. Embassy Kyiv Ukraine U.S. Army Europe 7th Army Training Command 278th Armored Cavalry Regiment Tennessee National Guard Embassy of Canada in UkraineCanadian Armed Forces UN Women Ukraine NATO’s Special Representative for Women,Peace and Security NATO in Ukraine Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Урядова уповноважена з ґендерної політики Міністерство у справах ветеранів

Залишити відповідь