Украина НАТО

У Національному університеті оборони України за участю експертів НАТО триває двотижневий пілотний курс підвищення кваліфікації та професійного рівня для представників органів військового управління логістики Збройних Сил України

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

1 год · 

У Національному університеті оборони України за участю експертів НАТО триває двотижневий пілотний курс підвищення кваліфікації та професійного рівня для представників органів військового управління логістики Збройних Сил України.

В ході занять основну увагу приділено питанням організації та управління логістичним забезпеченням в країнах-членах Альянсу та Збройних Силах України.

Як зазначив, начальник інституту оперативного забезпечення та логістики НУОУ полковник Олександр Мацько, наразі для підготовки фахівців з логістики тактичного рівня необхідно 4-5 років.

— Збройні Сили України взяли на себе відповідальність за підготовку таких фахівців шляхом проведення курсів підвищення кваліфікації й перепідготовки. В умовах сьогодення — це єдиний шлях для підготовки військових логістів у короткостроковій перспективі, — полковник Олександр Мацько.

З метою досконалого вивчення слухачами курсу питань у сфері організації та управління логістикою за стандартами НАТО до проведення курсу приєдналися іноземні фахівці з питань логістики, а саме: радник Представництва НАТО в Україні з питань логістики полковник Збігнев Ленарчик, директор Багатонаціонального логістичного координаційного центру ЗС Чехії полковник Ян Гусак, підполковник Роберт Вагстафф, заступник командира операції «ORBITAL», фахівці з логістики канадської навчально-тренувальної місії «Операція UNIFIER» капітан Жоані Гарнон та прапорщик Травіс Будро, а також іноземний радник з логістичних питань доктрини та військової освіти (DEAG) майор Девід Росс.

— Під час перших трьох днів курсу ми проведемо огляд співпраці логістичних структур ЗС України та НАТО, обговоримо управління життєвими циклами, проведемо огляд порядку управління та планування матеріальним забезпеченням у ЗС Альянсу, ‒ зазначив представник іноземної делегації, полковник Ян Гусак.

По завершенню двотижневої курсової підготовки слухачі зможуть організовувати власну діяльність, вибирати типові методи і способи виконання професійних завдань, оцінювати їх ефективність і якість, управляти запасами і потоками матеріальних засобів на своїй ділянці роботи.

Прес-служба Національного університету оборони України

NATO in Ukraine U.S. Embassy Kyiv Ukraine Canadian Armed Forces in Ukraine Joint Multinational Training Group-Ukraine British Embassy Kyiv

Залишити відповідь