Выборы Украина и Канада

Ллойда Ексворзі призначено Головою канадської місії спостерігачів за виборами в Україні

Embassy of Canada in Ukraine

5 хв. · 

Заява

Для негайного опублікування

Ллойда Ексворзі призначено Головою канадської місії спостерігачів за виборами в Україні

13 березня 2019 року – Оттава, Онтаріо – Міністерство зовнішніх справ Канади

Достойна Христя Фріланд, Міністр закордонних справ, сьогодні зробила наступну заяву:
«Спостереження за виборами – це один із найбільш прозорих і відповідальних способів підтримки демократії. Сьогодні уряд оголошує, що Достойного Ллойда Ексворзі призначено Головою канадської місії спостерігачів за виборами в Україні. 
Визначний вчений, видатний державний діяч і колишній Міністр закордонних справ Канади, пан Ексворзі присвятив свою професійну діяльність просуванню і захисту прав людини і демократії в усьому світі. В 2006 році він очолював місію спостерігачів за виборами в Перу від Організації американських країн. Його теперішнє призначення ще раз відображає глибоку і незмінну відданість Канади зміцненню демократії в Україні.

Пан Ексворзі очолить канадську делегацію короткострокових і довгострокових спостерігачів за виборами в Україні. Разом вони спостерігатимуть за всіма аспектами президентських і парламентських виборів, включаючи моніторинг участі у виборчому процесі жінок, внутрішньо переміщених осіб і меншин. 
Канада також фінансує ініціативи, які протидіють негативному впливу дезінформації на українські вибори, а також підтримують виборчу реформу в Україні та участь жінок у виборах. 
Канада і надалі стоятиме поряд з народом України, підтримуючи її суверенітет і територіальну цілісність»

Факти

• 2 грудня 1991 року Канада стала першою західною державою, яка визнала незалежність України.
• Із січня 2014 року Канада виділила Україні понад 750 мільйонів доларів на багатосторонню підтримку, включаючи широкий діапазон фінансової, розвиткової, стабілізаційної і безпекової, військової (нелетального типу) і гуманітарної допомоги.
• CANADEM – міжнародна неприбуткова неурядова організація, орієнтована на зміцнення міжнародного миру і безпеки завдяки швидкій мобілізації та ефективному управлінню місією експертів, які присвятили себе міжнародній службі з організацією Об’єднаних Націй, іншими міжнародними урядовими організаціями, неурядовими організаціями та урядами. 
• CANADEM забезпечить гендерну збалансованість місій спостереження за виборами, їхню відповідну поінформованість з питань гендерної рівності, включаючи створення належних політичних умов для повноправної участі жінок в житті суспільства на федеральному та місцевому рівнях.

Співвідносні посилання

• Canada announces support for elections and democracy in Ukraine
• Backgrounder – Canada announces up to $24 million to support elections, democracy and inclusive governance in Ukraine
• Canada launches observation mission for Ukraine elections
• CANADEM

Контакти
Адам Остін 
Прес-секретар
Офіс міністра закордонних справ 
Adam.Austen@international.gc.ca
Media Relations Office 
Global Affairs Canada
343-203-7700
media@international.gc.ca
Follow us on Twitter: @CanadaFP 
Like us on Facebook: Canada’s foreign policy – Global Affairs Canada

Залишити відповідь