Украина и ЕС Украина Реформы

European Union in Ukraine підготувало березневий дайджест співпраці між Україною та ЄС.

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

4 хв. · 

??
European Union in Ukraine підготувало березневий дайджест співпраці між Україною та ЄС.

Даний випуск розповідає про три пріоритетні напрямки допомоги ЄС в Україні: посилення суспільства, економіки та врядування, а також про зусилля ЄС для відновлення повноцінного життя людей на сході України.

Зокрема читайте про гранти надані ЄС на навчання українців в університетах Європи та профінансований Європейським Союзом освітній центр для пенсіонерів у Маріуполі та про підтримку низки інших культурно-освітніх заходів.

Крім того, читайте про вихід українських виробників іграшок, круасанів і курячих яєць на європейський ринок, а також про підтримку ЄС судової реформи та децентралізації.

??
The EU Delegation to Ukraine prepared a digest on cooperation between Ukraine and the EU in March.

This issue tells about three priority areas of EU assistance in Ukraine: strengthening society, economy and governance, as well as the EU’s efforts to restore a healthy life in the east of Ukraine.

In particular, read about the EU grants for Ukrainian students at European universities and the European Union-funded retirement education center in Mariupol and support for a number of other cultural and educational events.

In addition, read about the Ukrainian manufacturers of toys, croissants and chicken eggs into the European market, as well as EU support for judicial reform and decentralization.

https://mailchi.mp/3185b0aff844/eu-cooperation-monthly-digest?e=838b05c4dd&fbclid=IwAR0O6IyKdDGH-N2njHlFNg_1qw1pg1qLA8voQFSnDg1T-fd4JDgAW58v8iE

Залишити відповідь