Украина НАТО

У Військово-морському ліцеї відбулося урочисте відкриття курсів «Менеджмент перевезень і логістика» та «Англійська мова»

Україна – Солідарність – НАТО

1 хв · 

У Військово-морському ліцеї відбулося урочисте відкриття курсів «Менеджмент перевезень і логістика» та «Англійська мова», які розпочалися в рамках Програми НАТО-Україна з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців.

Виконавцями курсів виступили Учбовий центр «Громадської організації Ліга офіцерів» та ТОВ «Українсько-Баварський Менеджмент Трейнінг-центр».

На урочистому відкритті були присутні менеджер Програми пан Крістофер Штаудт, представники командування Військово-Морських Сил та громадськості.

Слухачами стали 40 військовослужбовців, які підлягають звільненню найближчим часом, а також ті, хто завершив службу в ЗС України протягом останніх трьох років. Частина студентів — це офіцери, які залишили лави українського війська, а потім були мобілізовані й залучені до виконання завдань у складі АТО чи операції Об’єднаних сил на Донбасі.

— Важливим компонентом виконання даної Програми є регіональна диверсифікація. Тобто курси ми намагаємося проводити в місцях, де є найбільше військових. І ми маємо гарні результати. На даний момент вже близько 10 000 колишніх військовослужбовців пройшли навчання за Програмою НАТО з перепідготовки. У 2018 році бюджет дозволив нам здійснити перепідготовку 793 осіб. І ми сподіваємось, що бюджет виділений на Програму у 2019 році також дозволить підтримати соціальну адаптацію та перехід до цивільної професійної кар’єри близько 800 осіб цільової категорії, — розповів Крістофер Штаудт.

Крім того він зазначив, що з осені 2014 року, як відповідь на кризову ситуацію на Сході України, в межах даної Програми, проводяться 3-денні семінари з психологічної реабілітації для колишніх учасників АТО та ООС на стадії декомпресії. За останні 4,5 роки було проведено 199 таких семінарів, в яких взяли участь близько 8000 осіб.

Навчання за напрямком «Менеджмент перевезень» проходитиме протягом 3 місяців у м. Чорноморськ. Група військовослужбовців, які вивчатимуть англійську мову, буде проходити інтенсивний курс навчання протягом 4 місяців у м. Одеса. Після завершення курсів слухачі отримають відповідні сертифікати.

Залишити відповідь