Украина и мировые банки Украина Реформы

Фонд енергоефективності підписав тристоронню угоду з Міжнародною фінансовою корпорацією та Укргазбанком про запуск програми фінансування проектів термореновації будівель для ОСББ

Твій Будинок – Твоя Власність почувається святково у World Bank.
Світлина від Твій Будинок - Твоя Власність.

Breaking News ??⚡️

Фонд енергоефективності підписав тристоронню угоду з Міжнародною фінансовою корпорацією та Укргазбанком про запуск програми фінансування проектів термореновації будівель для ОСББ.

Фактично ця угода є основою для створення інфрастуктури діяльності Фонду з надання часкової компенсації на енергоефективні заходи багатоквартирних будинків.

Зараз 15 ОСББ тестують процедури Фонду. 6 з них отримали енергосертифікати на основі проведеного енергоаудиту.

Саме процедура енергоаудиту дозволяє чітко визначити, які саме заходи з термореновації потребує той чи інший будинок. До того ж – це вихідна точка для участі у Програмі Фонду енергоефективності.

Фінансування за Програмою відбуватиметься частково за кошти з Держбюджету і частково за рахунок коштів Мультидонорського трастового фонду.

І як вишенька на торті ? – запрацював офіційний сайт Фонду енергоефективності – https://eefund.org.ua/. Тепер уся офіційна інформація про держустанову буде доступна на одному веб-ресурсі.

Залишити відповідь