Украина НАТО Украина Реформы

Велика частка допомоги НАТО Національній гвардії України – це навчання.

Національна гвардія України

Щойно · 

#реформи 
#Нацгвардія #НГУ #навчання #НАТО

Велика частка допомоги НАТО Національній гвардії України – це навчання.

Світлина від Національна гвардія України.

У межах Індивідуальної програми партнерства Україна-НАТО представники НГУ проходять навчання в навчальних закладах країн-членів НАТО, так протягом 2018 року 12 представників НГУ взяли участь у 12 заходах (Німеччина, Угорщина, Румунія, Італія).

Окремої уваги заслуговує спільний проект НГУ та NATO-Ukraine Professional Development Programme з впровадження навчальної платформи євроатлантичної інтеграції у навчальний процес Національної академії Національної гвардії України. Метою навчальної платформи є формування у представників НГУ, особливо у майбутніх офіцерів, розуміння структури НАТО із середини.

У 2018 році на базі НАНГУ проведено навчальні 4 модулі:

Курс зі стратегічних комунікацій (березень);
Курс з реагування на кризові ситуації (травень);
Курс з гендерних питань (вересень);
Курс з лідерства (листопад).

У Національна академія Національної гвардії України створено структурний підрозділ євроінтеграції, що забезпечить підтримку та прискорення євроатлантичного реформування НГУ.

У рамках Програми Україна-НАТО з розбудови доброчесності представники НГУ взяли участь 11 заходах як в Україні, так і за кордом.

Національна гвардія України бере участь у реалізації проекту з обміну досвідом та знаннями. Реалізація зазначеного проекту полягає в проведенні експертних консультацій з представниками НАТО з питань, які становлять інтерес для представників міжвідомчої цільової групи «Tiger team» та проведення заходів з фахової підготовки особового складу структур сектору безпеки і оборони (курси, візити мобільних тренувальних груп, багатонаціональні військові навчання, тощо).

У рамках Трастового фонду з протимінної діяльності та протидії саморобним вибуховим пристроям представники НГУ активно беруть участь в спільних заходах з метою оцінки стану національних та відомчих спроможностей у зазначеній сфері і аналізу напрямків потенційної підтримки.

Залишити відповідь