Украина и ЕС Украина Реформы

Сьогодні зустрілись з міжнародними партнерами, які підтримують Реформа державного управління в Україні!

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

17 год · 

✅Звірили годинники та намітили подальші кроки!

Сьогодні зустрілись з міжнародними партнерами, які підтримують Реформа державного управління в Україні!

Виконавчий директор Офісу реформ КМУ Anton Yashchenko нагадав, що зустріч відбувається в рамках Національного форуму донорської координації «Партнерство заради розвитку», який було започатковано Volodymyr Groysman в грудні минулого року. Мета форуму – поглиблення співробітництва та координація спільних зусиль задля успішної реалізації пріоритетних реформ Уряду.

#РеформаДержавногоУправління – одна з десяти пріоритетних реформ Уряду.

Над чим працюємо та куди рухаємося в реформі – розповіла заступниця Держсекретаря Кабміну Tetyana Kovtun:
➡️підвищення якості урядових рішень
➡️формування професійної державної служби 
➡️реорганізацієя міністерств
➡️надання якісних адмінпослуг громадянам та бізнесу

Про стратегічні цілі та завдання реформи розказав керівник групи реформування держуправління Офісу реформ КМУ Ivan Khilobok та представив паспорт реформи ? http://bit.ly/PARpassport

Домовились, що спільна робота має відбуватися в рамках оновленої Стратегії реформування держуправління до 2021 року та паспорту реформи.

А посилення координації та спільні зусилля дозволять продовжувати ефективну реалізацію реформи та забезпечити її незворотність!

разом з Oleksandr Saenko Maria Maslowska Marina Petrov Sergiy LadnyyUgis Sics Дмитро Шевчук (Dmytro Shevchuk) Mariia Gornostai Наталія Козловська Andriy Bega Омельчук Євген Олександр Каменчук Ольга Івкіна Anna Ielisieieva Кирило Клименко (Cyril Klymenko) Lesia OgryzkoMaryna Krasnopolska Директорат публічної адміністрації European Union in Ukraine EU 4 PAR НАДС Державне агентство з питань електронного урядування України

Залишити відповідь