Украина НАТО Украина Реформы

У Вінниці відбувся міжнародний семінар з питань розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗС України

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

19 год · https://www.facebook.com/kpszsu/videos/455097808364038/

У Вінниці відбувся міжнародний семінар з питань розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗС України. Стратегія розвитку Повітряних Сил є вкрай потрібним документом. Це своєрідний меседж для Уряду, Міністерства оборони, оборонного комплексу, наших іноземних партнерів, в якому чітко прописано, чого хочемо досягти і що нам для цього потрібно.

2 хв. · 

У міжнародному семінарі з питань розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗС України, що вчора завершився у Вінниці, взяли участь делегації із США, Великої Британії, Польщі, а також представники Військово-Морських Сил ЗС України. Партнери країн НАТО поділитись досвідом з питань розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил.

— Підготовка документа є непростим та тривалим процесом, ми намагаємося якомога більше консультуватися з іноземними експертами, які мають досвід підготовки стратегічних документів. Повністю завершити роботу над Стратегією, українські авіатори планують вже наступного року, — зазначив представник Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Олег Білоус . — Стратегія розвитку Повітряних Сил є не обов’язковим, однак вкрай потрібним документом. Це своєрідний меседж для Уряду, Міністерства оборони, оборонного комплексу, наших іноземних партнерів, яким ми говоримо, чого хочемо досягти і що нам для цього потрібно.

Варто зазначити, що напрацьовані положення майбутнього документу викликали неабияку зацікавленість іноземних колег.

— Стратегія без ресурсів — не можливо, — прокоментував представник США, координатор групи керівництва та управління у сфері оборони пан Майкл Маккарті. «Стратегія розвитку виду — це свого роду, конфлікт між бажаннями, наявними ресурсами і кінцевим результатом. І тут також не варто забувати, що ресурси — це не лише фінанси, а й кадри, професіоналізм, які у мене не викликають жодних сумнівів».
Інформаційна редакція Інформагентства Міністерство оборони України (м. #Вінниця)

Залишити відповідь