Украина и ЕС Украина Реформы

Я бачу свою країну сильною, я хочу, щоб мої діти реалізовували свої мрії тут, в Україні, щоб наступні покоління українців не вагалися започатковувати бізнес тут, кохати та народжувати тут. І бути щасливими саме в цій країні!

Олександр Власов17 год

#Бастіон

Світлина від Олександра Власова.
Світлина від Олександра Власова.
Світлина від Олександра Власова.
Світлина від Олександра Власова.
Світлина від Олександра Власова.
Світлина від Олександра Власова.

Я бачу свою країну сильною, я хочу, щоб мої діти реалізовували свої мрії тут, в Україні, щоб наступні покоління українців не вагалися започатковувати бізнес тут, кохати та народжувати тут. І бути щасливими саме в цій країні!

Вважаю, що міцна країна – це фінансово сильна країна. Тому ми з 3 червня запускаємо спецоперацію «Бастіон». Вона буде проводитись по всій митній території України: від пунктів пропуску до місць доставки товару.

✅В чому її суть?

Це протидія незаконному ввезенню товарів на митну територію України, виявлення та припинення порушень митного та податкового законодавства, а також перекриття каналів незаконного потрапляння товарів на внутрішній ринок країни.

В операції будуть задіяні всі підрозділи Державної фіскальної служби: митний, податковий блоки та податкова міліція. Тобто мова йде про повну взаємодію всіх підрозділів в чіткій координації з Мінфіном: від аналізу процесів та ризиків до, власне, реалізації кінцевої мети – припинення злочинних схем.

Наприклад, пропонується відпрацювання по всьому ланцюгу взаємодії. Йде аналіз зовнішньоекономічних операцій для виявлення та припинення митних або податкових правопорушень. Встановлюються ризикові операції, далі вже підключаються підрозділи фінансових розслідувань, що здійснюють досудові заходи.

Тобто акцент на аналітиці, аналізі баз даних та оперативної інформації.

Хочу запевнити всіх, що «білому» бізнесу, який сумлінно платить податки і чесно веде свою господарську діяльність, боятися немає чого. Я чітко поставив задачу – від поголовного стопу на митниці – відмовитись. Від «жахання» і «масок-шоу» всередині країни – відмовитись. Тільки аналітика, тільки порушники, тільки «схемники».

Як ви знаєте, ДФС зараз знаходиться на етапі реорганізації, триває розділення на дві служби – митну та податкову. І така нинішня взаємодія в майбутньому, коли процес реформування буде завершений, стане, таким собі, фундаментом для потужної роботи.

✅Яка мета всього цього?

– Припинення схем та зменшення частки тіньової економіки
– Захист економічної безпеки держави
– Рівні умови для бізнесу
– Сприятливий інвестиційний клімат
– Прозорий кордон. А це безпечність, швидкість, відкритість та зрозумілість процедур.

✅Який алгоритм дій?

На центральному рівні формується оперативний штаб, куди входять керівники підрозділів. Плюс діятимуть територіальні робочі групи – їх 26 – для відпрацювання ситуації у регіонах, реагування на порушення та припинення схем.

✅Що країна матиме на виході?

Збільшення надходжень до держбюджету до 2 млрд грн щомісяця.

❗️А тепер питайте, критикуйте, радьте!)

#РеалізовуйСвоїМріїТут

Залишити відповідь