Украина Реформы

Сьогодні працюємо у Дніпрі. Стратегуємо і обговорюємо регіональну програму інформатизації Дніпропетровської області у просторі Дніпропетровська обласна державна адміністрація спільно з Державне агентство з питань електронного урядування України і Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ України.

Програма EGAP знаходиться в Дніпропетровська Обласна Державна Адміністрація.

2 хв. · Dnipro · 

Сьогодні працюємо у Дніпрі. Стратегуємо і обговорюємо регіональну програму інформатизації Дніпропетровської області у просторі Дніпропетровська обласна державна адміністрація спільно з Державне агентство з питань електронного урядування України і Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ України.

Для чого програма потрібна регіону:

1) для обліку галузевих задач і проектів,
2) аудиту наголосів і потреб збоку громадськості,
3) фінансування проектів у сфері е-врядування, е-демократії, цифрових технологій,
4) покращення інфраструктури.

Упродовж дня – 4 тематичних панелі:

1) Цифровий розвиток територіальних громад, організаційне та технічне забезпечення, типові цифрові рішення для громад.

2) Упровадження технологій е-врядування у діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

3) Розвиток інформаційно-телекомунікаційного середовища ( зменшення цифрової нерівності, розвиток телекомунікаційного та data-центру області).

4) Взаємодія з громадянським суспільством, проекти е-демократії, підвищення обізнаності громадян.

Обговорення за тематичними напрямками – спосіб ще раз сфокусуватися на найважливішому і чітко зафіксувати найпріоритетніші напрямки роботи і проекти.

Крім того, опісля обговорення облдержадміністрація розпочне онлайн-опитування представників органів влади, бізнесу, громадян і активістів, щоб оцінити стан розвитку інфотехнологій у регіоні.

Як тільки дані опитування будуть опрацьовані, ми фіналізуємо регіональну програму інформатизації Дінпропетровщини.

Рухаємось у напрямку результату:)

Регіональна програма інформатизації створюється за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, яка виконується Фонд Східна Європа у співпраці з Державне агентство з питань електронного урядування України і фінансується Швейцарським агентством з розвитку та співробітництва.

Залишити відповідь