Украина Реформы

Завод 410 цивільної авіації освоїв ремонт Боїнгів, модернізує літаки для Повітряних сил України та для Повітряних сил Індії.

Судова реформа
Ukraine News

6 хв. · 

Завод 410 цивільної авіації освоїв ремонт Боїнгів, модернізує літаки для Повітряних сил України та для Повітряних сил Індії.


Як повідомлялося, у лютому, завод ДП «ЗАВОД 410 ЦА» розпочав освоєння послуг з ремонту та технічного обслуговування авіаційної техніки марки Boeing.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Наразі на підприємстві, спільно з приватними компаніями, завершено роботи по ремонту декількох літаків Boeing-737 українських авіаперевізників. А найближчим часом замовнику буде передано ще один борт – McDonnell Douglas MD-80.

Також завод виконує замовлення по модернізації літаків для повітряних сил України.

У 2019 році військовим вже передано два модернізовані Ан-26. На черзі – ще декілька бортів, які надійдуть до українського війська. 
У ході модернізації на Ан-26 проводиться повний комплекс робіт з відновлення всіх систем літака, встановлюється нове радіоелектронне обладнання українських та європейських виробників, зокрема системи зв’язку, навігації, приладової та іншої бортової апаратури. Таке оновлення дозволяє Ан-26 здійснювати польоти на міжнародних повітряних трасах та брати участь у спільних діях з силами НАТО.

В даний час підприємством, спільно з ДП “Антонов”, виконуються підготовчі роботи щодо реалізації проекту з постачання літака Ан-32П для потреб ДСНС з виконанням капітального ремонту та дообладнання на ДП “Завод 410 ЦА”.

Серед важливих напрямків діяльності ДП “Завод 410 ЦА” – здійснення модернізації літаків Ан-32 для Міністерства оборони Індії, яке реалізується спільно з ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”. В рамках цього контракту іноземному партнеру, з початку 2019 року, було поставлено комплектуючі загальною вартістю 27 млн. дол. А загальна вартість багаторічного контракту становить близько 400 млн. дол. Завдяки цій роботі індійські Повітряні Сили оновлюють свій авіаційний парк, який нараховує біля 100 літаків “Антонова”.

Зазначимо, що Ан-32 свого часу був спеціально розроблений “Антоновим” для Індії. Військові цієї країни замовили літак, який міг би експлуатуватися в умовах високогір’я та при екстремальних температурах. Завдяки встановленню у літак Ан-26 нових потужних двигунів та іншим нововведенням вдалось створити машину, здатну здійснювати зліт та посадку з аеродромів на висоті 4500 метрів, а також працювати при температурі у +50°C. Високі характеристики Ан-32 і сьогодні дозволяють ефективно виконувати завдання і ця машина експлуатується ВПС Індії вже декілька десятків років.

За умовами контракту Ан-32 ВПС Індії модернізуються до рівня An-32RE. An-32RE оснащуються сучасною авіонікою українського та іноземного виробництва, що відповідає всім сучасним світовим стандартам та значно спрощує роботу екіпажу.

Проведення модернізації індійських літаків, окрім поповнення бюджету України валютними надходженнями, слугує і більш глобальній меті – розширення присутності України на світовому оборонному ринку.

Загалом, робота на цивільному та оборонному авіаційному ринках дозволяє ефективно завантажувати підприємство, планувати оновлення виробничих потужностей та підвищувати кваліфікацію працівників.

▶ Читайте також:
Майже 30 відновлених та модернізованих Міг-29 для Повітряних Сил України за останні роки: як Львівський авіаремонтний завод розвивається сьогодні
https://www.facebook.com/uanow/posts/2293666347321239

Миколаївський авіаремонтний завод відновив черговий бомбардувальник СУ-24
https://www.facebook.com/uanow/posts/2259678887386652

Рада Європи здійснила експертну оцінку судової реформи 2014 – 2018 рр. в Україні та надала висновок щодо її відповідності європейським стандартам. 
На переконання експертів РЄ «Україна створила всі необхідні законодавчі умови для досягнення балансу між незалежністю, підзвітністю та ефективністю, – тобто між усіма необхідними умовами для формування довіри до судової влади».
Серед позитивних змін експерти РЄ відзначили:
деполітизація, запровадження гарантії незмінюваності суддів та скасування 5-річного випробувального терміну;
перехід від чотириланкової судової системи до триланкової;
прозора, об’єктивна та передбачувана процедура конкурсу до суду;
створення Верховного Суду за результатими конкурсного відбору;
функціонування нових органів суддівського врядування та самоврядування на засадах незалежності та об’єктивності;
нова процедура дисциплінарної відповідальності суддів;
реформа процесуального законодавства.
«Результати показують позитивну тенденцію у підвищенні професіоналізму, ефективності та якості правосуддя, а також у зменшенні корупції» – зазначено у Висновку.
Офіс Ради Європи в Україні – Київ Council of Europe Рада судової реформи/ Judicial Reform Council Верховний Суд Вища кваліфікаційна комісія суддів України Вища рада правосуддя

Залишити відповідь