Тетяна Геращенко

Доброго ранку, шановні.Середа. Що важливо?

Доброго ранку, шановні.Середа. Що важливо?
????Українська делегація оскаржила рішення про поновлення повноважень російської делегації та залишила зал засідань Парламентської асамблеї ради Європи.????У США вважають, що підсанкційних росіян не можна допускати в ПАРЄТимчасовий повірений США у справах України Вільям Тейлор заявив, що Рада Європи не повинна давати дозвіл на участь у роботі своїх статутних органів росіянам, проти яких ЄС і США запровадили санкції.??Польська парламентська делегація до ПАРЄ у повному складі проголосували проти повернення Росії до ПАРЄ.??Президент Естонії Керсті Кальюлайд розкритикувала ПАРЄ за прийняття резолюції, що відкриває шлях до повернення російської делегації без виконання умов.??Грузія оскаржила повноваження російської делегації у ПАРЄ.??МЗС Литви про рішення ПАРЄ: це підрив цінностей і авторитету Ради Європи.??Латвійська делегація проти повернення Росії у ПАРЄ.??Проти повернення росіян проголосували більшість делегатів з Великої Британії.??Проти повернення росіян проголосували більшість делегатів з Швеції.
????1 липня в Україні розпочнуться українсько-американські навчання «Сі Бриз-2019». Як повідомили у Держприкордонслужбі України, новацією цьогорічних навчань стануть відпрацювання військовими дій на річці.
?????Канада відіграє важливу роль у просуванні реформ, що розпочалися після Революції Гідності у 2014 році в Україні, – зокрема, у роботі правоохоронних органів. Напередодні Конференції з питань реформ в Україні Ukraine Reform Conference, що відбудеться 2-4 липня 2019 року в Торонто, Канада, ми радо ділимося основними досягненнями в реформі поліції, отриманими у співпраці з українськими інституціями та міжнародними партнерами. #URC2019?З часу попередньої підготовки нових поліцейських Патрульної поліції та її офіційного запуску у липні 2015 року, багато донорів продовжують підтримувати постійний професійний розвиток нової поліції та, зокрема, Академії патрульної поліції, що була створена у лютому 2018 року. Через Проект підтримки підготовки поліцейських (Police Training Assistance Project, PTAP) Уряд Канади надав значну підтримку Академії у підготовці поліцейських до лав Національної поліції України, зокрема: надавши сучасне спеціальне обладнання, здійснивши модернізацію навчальних аудиторій, розробивши стратегію гендерної рівності і недискримінації, підтримавши розвиток платформи дистанційного навчання і забезпечивши тренувальне обладнання для вдосконалення когнітивного прийняття рішень з використанням практичних сценаріїв і підвищення кваліфікації використання вогнепальної зброї.Підтримка, що надається Академії патрульної поліції, відбувається у співпраці з Канадською поліцейською місією в Україні (Canadian Police Mission in Ukraine, CPMU), завдяки якій канадські фахівці – тренери і консультанти – здійснюють підтримку з питань тактичної підготовки, використання тренувального спорядження, методології навчання дорослих, використання модульних підходів до навчання тощо. Станом на сьогодні, 1555 українських поліцейських закінчили нову шестимісячну програму навчання, розроблену частково за підтримки канадських радників.✌️Завдяки українським фахівцям і міжнародним партнерам навчання в Академії патрульної поліції відповідає найкращим світовим стандартам і підходам у навчанні поліцейських. До навчального плану Академії входить 35 курсів, зокрема з тактичної підготовки, вогневої підготовки, етики, ефективної комунікації, стресостійкості, адміністративної відповідальності та основ кримінального права, і з 2019 року ці ж предмети викладатимуться і в регіональних філіалах.
??‍♀️?‍♂️Навчання в Академії патрульної поліції включає:◾️розгляд типових ситуацій, з якими найчастіше стикаються патрульні поліцейські у своїй щоденній роботі;◾️інновації в організації навчання та підходів, включаючи застосування нових інформаційно-технічних рішень;◾️навчання вдосконаленим навичкам водіння;◾️упровадження передових міжнародних практик використання зброї і тактичної підготовки;◾️залучення інструкторами кращих українських та міжнародних фахівців;◾️використання обладнання та віртуальних тирів для відпрацювання прийняття рішень;◾️сучасне обладнання і тренажери для фізичної підготовки;◾️якісне навчання та обладнання для тренувань надання першої домедичної допомоги.
????Голова парламенту подякував США за стратегічну допомогу, яку Україна отримує від США, зокрема, за допомогу українській армії і флоту. «Нам було би дуже важко втримати російську агресію, якби не постійна тверда підтримка США як у міжнародному, так і у двосторонньому вимірі. І заключне рішення Палати представників про виділення Україні 700 мільйонів доларів стало черговим підтвердженням нашого стратегічного партнерства, — підкреслив А. Парубій. — Дуже важливо, що Міністерство оборони вже виділило 250 мільйонів доларів для Збройних Сил України, для Військово-морського флоту. Це дозволить нам суттєво укріпити український сектор безпеки, але це теж важливий символічний акт». Ключовим завданням Андрій Парубій назвав збереження напряму інтеграції України до ЄС і НАТО та захист реформ, які були проведені в останні роки.
????”Під час зустрічей із представниками Світового банку та ЄС головний заступник керівника Бюро Держдепартаменту з питань енергоресурсів Логсдон наголосив на готовності США підтримувати програми енергетичних реформ в Україні разом із міжнародними партнерами”, – повідомляє в понеділок посольство США в Україні в своєму акаунті у Twitter.
????Зростання двосторонньої торгівлі між США і Україною є справжньою історією успіху. Торгівля зростала двозначними цифрами, і компанії в обох країнах продають все більше і створюють робочі місця. Існує великий потенціал для продовження двостороннього зростання торгівлі, враховуючи потенціал України і як експортера, і як ринку. Експорт українських послуг, таких як ІТ-послуги, доповнюють традиційно потужні сектори сільського господарства та промислових товарів. Існує великий потенціал для продовження двостороннього зростання торгівлі – торговельний аташе США. Інтерв’ю торговельного аташе США Мартіна Классенса агентству “Інтерфакс-Україна”✅Сполучені Штати чітко вказали на те, що не буде жодного полегшення санкцій, що стосуються східної України, поки Росія не виконає своїх зобов’язань за Мінськими угодами, а санкції, пов’язані з Кримом, не будуть зняті, допоки Росія не поверне Україні контроль над Кримським півостровом. Ми також даємо зрозуміти, що двері до діалогу відкриті, якщо Росія вирішить зробити реальні кроки по конструктивного шляху. На сьогоднішній день ми не бачимо змін у поведінці російського уряду, і ми будемо продовжувати підвищувати кошт для Росії, поки не припиниться її безрозсудна поведінка. Важливо, що ми запровадили санкції у партнерстві з Україною, Європейським Союзом та іншими партнерами-однодумцями.
????Рішення Парламентської асамблеї Ради Європи, яке дозволить повернути російську делегацію, – потужний виклик Україні. Про це заявив п’ятий президент України Петро Порошенко.«Це перший серйозний дипломатичний удар, який отримала Україна за останні п‘ять років. Раніше ми таких ударів не пропускали. Але тепер удар нанесено не тільки по Україні, а по фундаментальних європейських цінностях, коли між цінностями і ціною була вибрана ціна», – мовиться в повідомленні.Порошенко обіцяє задіяти «свої зовнішньополітичні зв’язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі».
????Українська делегація у повному складі проголосувала проти повернення РФ у ПАРЄ
?????Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може надати НАК “Нафтогаз України” EUR60 млн для фінансування закупівлі природного газу за імпортом.
????⚖️Україна розпочала процес систематичного перезавантаження судової системи шляхом відбору нових суддів до Верховного Суду та створення Високого антикорупційного суду України. Проект ЄС «Право-Justice» допомагав українським органам судової влади окреслити прогресивні та проблемні сфери процедур відбору та оцінювання суддів на основі європейських стандартів. Експертна група проекту спільно з програмоюUSAID Нове Правосуддя та представниками судових органів, громадянського суспільства організували обговорення передового досвіду, уроків та перспектив відбору.
????Оксана Маркарова: Україна веде активні переговори з МВФ про нову програму співпраці. Нова програма фінансування, переговори щодо якої Україна веде з МВФ, може бути укладена на три роки.
?????Автобусний лоукост-перевізник BlaBlaBus, засновником якого є онлайн-сервіс пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar (Франція), має намір вийти на український ринок.Про це заявив співзасновник і гендиректор BlaBlaCar Ніколя Брюссон в інтерв’ю виданню “Октобус.Журнал”.
????‍♀️Українська компанія Delfast отримала міжнародний ідентифікаційний код виробника WMI (World Manufacturer Identifier) і право призначати VIN-коди своїм електровелосипедам. Тепер компанія зможе вийти на міжнародні ринки з офіційним статусом виробника, а надалі планує продавати українські електровелосипеди у країнах Європи та США.
??⚙️☀️”Зелений” тариф для дахових домашніх СЕС, ВЕС і комбінованих СЕС/ВЕС із 2025 року знизиться втричі – проект постанови НКРЕКП.
??⚙️Митній службі-бути! Завершився третій – фінальний – етап конкурсу на посаду керівника Державної митної служби. І дуже симоволічно, що він відбувся саме сьогодні – у День митника, хай і неофіційно ми його відзначаємо.Переможцем став Максим Нефьодов.
????Fitch присвоїв рейтинг B- (EXP) очікуваному випуску облігацій “Укрзалізниці”. “Новий випуск облігацій, що є участю в кредиті, заплановано на кінець червня – початок липня 2019 року, коли Fitch очікує присвоєння фінального рейтингу облігаціям”, – наголошується в повідомлені. Як зазначає Fitch, облігації буде випущено виключно з метою фінансування кредиту від Rail Capital Markets Plc для “Укрзалізниці”. Всі надходження від кредиту компанія використає під час звичайної діяльності. Виплати з облігацій пов’язані виключно з кредитоспроможністю і фінансовим становищем “Укрзалізниці”.
??????Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Фондом Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та навколишнього середовища виділили EUR12,5 млн на енергоефективну модернізацію шкіл і дитсадків у Дніпрі.
??⚙️Закон про спрощене надання громадянства добровольцям-іноземцям опубліковано в офіційному виданні Верховної Ради “Голос України”.
???ЦВК зареєструвала вже понад 250 спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на позачергових виборах до Верховної Ради.ЦВК зареєструвала 722 кандидатів в одномандатних і 592 – у багатомандатних округах.
??⚙️ProZorro заощадила для бюджету України $2,76 млрд, – Василь Задворний
???Обсяги будівельних робіт в Україні з початку року зросли на 26%
????Петро Порошенко закликає уряд України здешевити авіарейси з Грузією, а МЗС – розпочати переговори про зміну назви Грузії на Сакартвело
???⚖️Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США. Про це заявив суддя Верховного суду Австрії на засіданні 25 червня у Відні, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.
??⛽️Китай відмовився купувати “брудну” російську нафту.??⛽️За оцінкою білоруського оператора південній гілки “Дружби”, протягом приблизно 12 місяців нафтопровід буде працювати в пів сили. Цей термін необхідний для повного очищення всіх систем від забрудненої російської нафти.
Дякую за увагу ? дуже приємно. Дякую Воїнам України за мир ??. Сил та витримки полоненим дочекатись звільнення❤️?. Одужання пораненим? та нових перемог. ?Світлого розуму громадянам на виборах до Верховної Ради України. Часи завжди цікаві вибором. Просто тепер ми можемо взяти відповідальність на себе.Чудового дня всім;)

Залишити відповідь